Nest Hub

Kód: GA00515-FR
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Google
€95 €79,17 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nest Hub je jedinečný Smart displej, ktorý Vám umožní hlasové ovládanie Vášho Smart domu ale poslúži aj ako vynikajúci hlasový asistent.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

NEST Home Hub
Najpodarenejší domáci asistent s displejom


 

Jedinečný Foto rámik

Nest Hub Vám v základe poslúži ako jedinečný Smart foto rámik. Vďaka úžasnému 7" displeju je každý obrázok ako vytlačený. Navyše, vďaka jednoduchej integrácií s Google Photos sú všetky Vaše fotky z telefónu okamžite v rámiku.

Displej sa vďaka senzoru intenzity svetla dokonale prispôsobuje okolitému osvetleniu. Preto sa fotky krásne zobrazia aj v noci bez toho, aby Vás oslňovali.


 Vaše obľúbené recepty vždy po ruke.

S Nest Hubom Vám stači povedať "OK Google, how to bake a Hommade Pizza" a Google Vám okamžite na displeji ukáže recepty na domáce Pizze. Vyberiete si tú správnu a Home Hub Vás bude krok po kroku navigovať procesom pečenia. Jednoducho Vám povie prvý krok, počká na Vás a keď ste hotový, poviete "Ok Google, Next step"... Jedinečnou funkciou pri receptoch je aj to, že pokiaľ sa v recepte píše, aby ste nechali cesto odstáť 30 minút, tak Vám Google hneď ponúkne možnosť nastaviť časovač. Je to také jednoduché.

Google Home recepty


Prehrávajte Youtube videa a Spotify hudbu či TunIN rádia

Nest Hub je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí obľubujú Youtube či Spotify. Stačí povedať, "Ok Google, play videos by HomeSystem.sk on Youtube a Nest Hub Vás hneď začne prehrávať naše video recenzie. Pokiaľ však malý displej nestačí, Nest Home Vám pri správnom prepojení s Google Chromecast umožní prehrávať čokoľvek priamo na TV.  

Screenshot 2019-09-26 at 13.42.54   Google rutiny

 

NEST Hub Vám ponúka jednoduchý spôsob, ako si spríjemniť Vaše každodenné rutiny. Stačí povedať "Ok Google, Good morning" a Google Vám povie tie najdôležitejšie informácie, ktoré Vás vždy ráno zaujímajú, ako je predpoveď počasia, premávka na ceste do práce, novinky zo sveta alebo Vám len jednoducho začne hrať Vašu obľúbenú hudbu. Samozrejme, pri prepojení na Smart Home systém môžete do rutín zakomponovať aj ovládanie zariadení, napríklad vytiahnutie žalúzií, zapnutie kúrenia v obytnej časti či zapnutie kávovaru. 

   Technické parametre:

  • Rozmery a hmotnosť 7,02 v W • 4,65 v H
  • 7 ”dotykový displej LCD
  • Reproduktor s plným rozsahom
  • Dotykový senzor
  • Podpora Wi-Fi a Bluetooth
  • Napájanie 15 W adaptér
  • DC napájací konektor

 

Hlasový asistent všade, kde ho potrebujete

Nest Hub v spojení s ostatnými Nest a Google zariadeniami je však oveľa viac ako len Smart displej. S Google asistentom môžete naozaj spolunažívať. Príkaz OK Google môžete použiť vo Vašom smart telefóne (vyžaduje sa mať funkciu zapnutú) ale aj v každom Nest Hub zariadení. Ak teda chcete niečo pridať do kalendára, jednoducho poviete "Ok Google, add meeting with HomeSystem guys to my calendar tomorrow at 11AM" a google asistent to zapíše do Vášho google kalendára. Akékoľvek otázky, ktoré potrebujete zodpovedať, o športe, preklady do iných jazykov, informácie o počasí, informácie o premávke, ale aj akékoľvek všeobecné informácie. Na to všetko Vám Google Home odpovie. Pokiaľ neviem, zobrazí Vám výsledok hľadania na wikipédií. 

Telefonovanie, budíky, poznámky... Milión funkcí nie je ani možné zhrnúť do popisu. Cez Google Home môžete telefonovať, prehrávať rovnakú hudbu v každej miestnosti Vášho domu, nastavovať si budíky, nechávať odkazy, vytvárať nákupné zoznamy... Je na každom, ktoré funkcie Google Home využijete, pretože je ich toľko, že určite nevyužijete všetky. Už je to prakticky bežná vec, že Google Asistent dokáže ovládať akýkoľvek Smart Home systém. To znamená, že stačí urobiť správne prepojenie s Fibaro Home Center alebo s Homey, Homee, Vera... a od toho momentu môžete hlasom ovládať funkcie Vášho Smart Home, ako aj spúšťať scény. Navyše, Google Home Hub Vám po swipnutí prstom od hora dole zobrazí všetky prepojené Smart zariadenia v miestnosti, v ktorej je priradený. Ak ho máte napríklad v kancelárií, zobrazia sa tam všetky zariadenia priradené do kancelárie. Samozrejme, je jednoduché prepínať sa po miestnostiach podľa potreby. S Homey o kúsoček ďalej...

Integrácia s riadiacou jednotkou Homey umožňuje integráciu do hlbšia ako len možnosť ovládať zariadenia hlasom. Je totiž možné priamo v aplikácií Homey ovádať Nest Hub, keďže sa jedná o Chromacast zariadenie. Pomocou Flows teda môžete spustiť Vašu obľúbenú hudbu alebo youtube video, keď prídete domov. Avšak s trochou trpezlivosti je možné aj na samotnom Nest Hub zobraziť rozhranie Homey.ink alebo Homey Dash.


 

Porovnanie s Amazon Echo

Porovnať týchto dvoch hlasových asistentov v rýchlosti nie je jednoduché. Avšak pokiaľ ste užívateľmi Android ekosystému (Telefón, TV, Android Auto...) tak Google Home ponúka hlbokú integráciu. Taktiež, keďže Youtube a iné služby sú vlastí Google, integrácia s týmito službami je naozaj detailná. Navyše, Google Home na Vaše sieti vystupuje ako Chromecast zariadenie, takže naň môžete posielať obraz, fotky alebo hudbu priamo z Vášho mobilu či tabletu. 


 

Výhody:

+ Super dizajn
+ Relatívne dobrá cena
+ Systém, ktorý vyvíja Google, takže je pekný, stabilný...
+ Možnosť ovládania funkcií vďaka ChromeCastu
+ Reproduktor postačuje na prehrávanie rádií
+ Jednoduché nastavenie
+ Nemá kameru, takže nie je potrebné riešiť súkromie
+ Fyzický vypínač mikrofónov

Nevýhody:

- Neobsahuje natívny prehliadač internetu
- Neposlúži ako bežný tablet, nakoľko nemá aplikácie

Dodatočné parametre

Kategória: Gadgety
? Napájanie zariadenia: 5VDC
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
? Farba zariadenia: Biela
Typ zásuvky: US - Redukcia na EU v cene
Farba reproduktora: ČIERNA
Rozmery: 118mmx178,5mmx67,3mm
Hmotnosť: 480g
Položka bola vypredaná…

Predstavenie Google Home

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RF Avatar autora | 1.12.2020
Musím povedať,že mám trochu rozpoluplné pocity.Displej má dobré rozlýšenie,reproduktor hrá veľmi slušne na svoje rozmery.Z hľadiska "inteligentnej domácnosti " je to iné.Môžete iba zapínať prvky smart domácnosti ,ktoré už asi ovládate mobilom ,alebo iným spôsobom.Môžete ich zopínať hlasom (anglicky).Na druhej strane Google nepodporuje žiadne iné bežne funkcie tohto vrobku v našej krajine.Čiže máme foto rámček s rádiom !?
H Avatar autora HomeSystem (Administrátor) 2.12.2020
Dobrý deň, máte pravdu, že google nepodporuje tie bežné služby ako "Bolt" a podobne. Avšak ten rámik má aj sám o sebe dosť funkcií, ako napríklad Vám vie povedať, čo je vo Vašom kalendári, vie Vám pridávať "shoppong list", vie Vám hrať hudbu zo Spotify, diktovať recepty... Samozrejme, jeho potenciál rozviažete pri prepojení so Smart Home systémom, kedy môžete jednak hlasom ovládať zariadenia, spúšťať rutiny, nastavovať kúrenie... Skúste si pozrieť nejaké recenzie, návody... určite v tom nájdete viac ako fotorámik :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: