Google Chromecast 3

Kód: GOO_CHROMECAST
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
26.11.2019

Google Chromecat 3 premení akúkoľvek TV alebo monitor na Smart TV. Prehrávajte Vaše fotky a videa na TV priamo z Vášho telefónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Google Chromecast 3

Google Chtomecast 3 premení Váš televízor na Smart TV so systémom od Google. Akonáhle do TV zasuniete tento komponent, môžete prehrávať filmy a seriály zo služieb ako Netflix, Youtube... a taktiež môžete jedným klikom na TV prehrať to, čo máte uložené vo Vašom telefóne alebo PC. 

Najväčšou výhodou je okrem ceny aj to, že naozaj rozšíti použitie Vášho TV o Smart funkcie. Podpora Youtube, Netflix, Google Video, Spotify, HBO NOW, Google Photos, Facebook... Samozrejme, zobrazovanie Vaších vlastných fotiek či videi z telefónu na TV má svoje čaro.

Pripojenie tohto zaraidenia k Vašej TV je super jednoduché. Stačí zapojiť výstup z Chromecastu do HDMI vstupu na TV a následne zapojiť napájanie Chromecastu, či už z USB priamo na Vašej TV alebo klasickou USB nabíjačkou. Potom už len stačí prepnúť TV na správny program a nový zážitok môže začať.

Google Chromecast 3 podporuje prenos Full HD videa vo frekvencií 60 snímok za sekundu. 

Tým, že pripojíte do Vašej TV toto zariadenie, zároveň jej umožníte spoluprácu s hlasovým asistentom Google Home ako aj s riadiacou jednotkou Homey. Toto prepojenie Vám následne umožní použitie hlasu na zapnutie Vášho obľubeného seriálu na Netflixe ako aj možnosť spustenia rozprávky pre deti, keď je správny čas.

Google Chromecast app

Dodatočné parametre

Kategória: Gadgety
Záruka: 2 roky
? Protokol: Wifi
Max rozlíšenie obrazu: 1080p, 60 snímok/s
Rozmer: 52 mm x 52 mm
Napájanie: 5V, 1A
Konektory: HDMI a Micro USB
Podpora: Android • iOS • Mac • Windows

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: