Google Chromecast 3

Kód: GOO_CHROMECAST
Funguje s Homey
Značka: Google
€39,90 €33,25 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Google Chromecat 3 premení akúkoľvek TV alebo monitor na Smart TV. Prehrávajte Vaše fotky a videa na TV priamo z Vášho telefónu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Google Chromecast 3

Google Chtomecast 3 premení Váš televízor na Smart TV so systémom od Google. Akonáhle do TV zasuniete tento komponent, môžete prehrávať filmy a seriály zo služieb ako Netflix, Youtube... a taktiež môžete jedným klikom na TV prehrať to, čo máte uložené vo Vašom telefóne alebo PC. Najväčšou výhodou je okrem ceny aj to, že naozaj rozšíti použitie Vášho TV o Smart funkcie. Podpora Youtube, Netflix, Google Video, Spotify, HBO NOW, Google Photos, Facebook... Samozrejme, zobrazovanie Vaších vlastných fotiek či videi z telefónu na TV má svoje čaro.

Google Chromecast 3

Pripojenie tohto zaraidenia k Vašej TV je super jednoduché. Stačí zapojiť výstup z Chromecastu do HDMI vstupu na TV a následne zapojiť napájanie Chromecastu, či už z USB priamo na Vašej TV alebo klasickou USB nabíjačkou. Potom už len stačí prepnúť TV na správny program a nový zážitok môže začať. Google Chromecast 3 podporuje prenos Full HD videa vo frekvencií 60 snímok za sekundu. Tým, že pripojíte do Vašej TV toto zariadenie, zároveň jej umožníte spoluprácu s hlasovým asistentom Google Home ako aj s riadiacou jednotkou Homey. Toto prepojenie Vám následne umožní použitie hlasu na zapnutie Vášho obľubeného seriálu na Netflixe ako aj možnosť spustenia rozprávky pre deti, keď je správny čas.


Dizajn

Ak ste v posledných rokoch videli Chromecast, pravdepodobne viete, čo tu môžete očakávať - ​​malý disk s priemerom maximálne dva palce, ktorý sa môže skryť za televízorom. (Presné rozmery v prípade, že ich potrebujete, sú 51,9 x 51,9 x 13,8 mm.) Na zadnej strane disku je iba jeden port MicroUSB, ktorý budete musieť pripojiť k portu USB televízora alebo k stene pomocou priloženého nástenného adaptéra, a jediné tlačidlo, ktoré obnoví továrenské nastavenie zariadenia Chromecast, ak bude podržané.  

google chrome cast

Ako už bolo povedané, najnovší Chromecast túto jednoduchosť posunie ešte viac ako kedykoľvek predtým - rozširuje jemnosť o plastové krytie zariadenia: model 2. generácie bol k dispozícii v žiarivo červenej, modrej a žltej farbe, zatiaľ čo 3. generácia je k dispozícii takmer v čiernej farbe, tmavá farba uhlia a šedobiela krieda. Jemný prepínanie medzi paletami je pekné, ale vzhľadom na to, že Chromecast strávi celý svoj život skritý za televízorom, pravdepodobne na tom nebude záležať.


 Výkon

Ak ste zvedaví, aký je rozdiel medzi Chromecastom a Chromecastom Ultra, všetko sa týka výkonu. Prvý z nich, ktorý je tu uvedený, je iba o streamovaní 1080p, zatiaľ čo druhý môže prehrávať natívny obsah 4 kB. Ak máte televíziu s rozlíšením 4k a chcete vidieť veci v čo najväčšej možnej rezolúcií, je to naozaj veľká vec. Ak však dokážete žiť bez väčšej jasnosti, Chromecast stále funguje so 4K televízormi, takže sa s tým príliš nestarajte. To isté platí, ak porovnávate starší Chromecast druhej generácie s novším modelom tretej generácie - medzi starým modelom a novým modelom je asi 15% rozdiel v rýchlosti, ale v praxi je to takmer nemožné. Keď už hovoríme o výkone, so správnou rýchlosťou pripojenia je Chromecast skutočne rýchly.

google-chromeset-3-review

Akonáhle sme našli video, podarilo sa nám ho streamovať a úplne načítať do 20 sekúnd (videá sa začnú prehrávať v nízkych rozlíšeniach za menej ako päť sekúnd, ale na naše pripojenie 149 Mbps to trvalo trochu dlhšie, až do 1080p) , Pokiaľ zostane vaše pripojenie na internet stabilné, nemali by ste mať žiadne vyrovnávacie pamäte - určite to tak nebolo - určite sa však môže stať, že vaše pripojenie je sporadické alebo ak je zariadenie Chromecast príliš ďaleko od bezdrôtového smerovača.


Vlastnosti a technické parametre

  • Farba : čierna
  • Rozlíšenie: Až 4 K Ultra HD
  • Bezdrôtový 802.11ac (2,4 GHz / 5 GHz) 1x2 MISO
  • Wi-Fi  Vrátane napájacieho zdroja 
  • Porty a konektory HDMI, Micro-USB
  • Ethernet
  • Podporované operačné systémy Android iOS Mac Windows
   B0959137784

 Dodatočné parametre

Kategória: Gadgety
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 5VDC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Biela
Max rozlíšenie obrazu: 1080p, 60 snímok/s
Rozmer: 52 mm x 52 mm
Napájanie: 5V, 1A
Konektory: HDMI a Micro USB
Podpora: Android • iOS • Mac • Windows

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: