Shelly Qubino Wave Shutter (ovládač motorov)

Kód: SHELLY-QUBINO-WAVE-SHUTTER-
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Shelly
€34,90 €29,08 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Možnosti doručenia

Nový modul od Shelly na ovládanie motorov na žalúziách, roletách či markízy. S mimoriadne nízkou spotrebou energie 0,3W a najnovšou technológiou Z-Wave 800 Series je vhodným kúskom do každej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Qubino Wave shutter pracuje so systémom Z-Wave

Zariadenia Shelly Qubino pracujú na najnovšej generácii čipov Z-Wave (S800), jednej z najpopulárnejších štandardizovaných technológií pre inteligentné domácnosti na svete. Vďaka centralizovanému inteligentnému rozbočovaču môžu inteligentné domáce produkty komunikovať medzi sebou bez ohľadu na ich značku či platformu! Qubino Wave Shutter sa dá dodatočne namontovať za akýkoľvek vypínač alebo zásuvku a tak ju okamžite premeniť na inteligentnú. Po inštalácii ho môžete zapojiť do siete Z-Wave (vyžaduje sa brána Z-Wave) a ovládať pripojené žalúzie či rolety odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu. Zariadenia Shelly Qubino spolupracujú s viac ako 4000 certifikovanými zariadeniami a bránami Z-Wave.

Funkcie ovládača motorov Shelly Qubino Wave shutter

Wave Shutter môžete pripojiť k sieti Z-Wave a ovládať ho tak na diaľku. Je kompatibilný so všetkými certifikovanými bránami Z-Wave. Navyše Wave  shutter môže v lokálnej sieti Z-Wave nadviazať priamu komunikáciu medzi zariadeniami a nastaviť vlastné akcie bez potreby rozbočovača. Wave shutter poskytuje presné monitorovanie spotreby energie. Umožňuje ovládanie motorov žalúzií a roliet tak, ako to potrebujete.

Široká kompatibilita:

 • Home Assistant
 • Home Center 3
 • Jeedom
 • Homey
 • Smart things
 • Hubitat

Vlasnosti:

 • Ovláda nastavenie pozície lamiel
 • Podporuje pripojený vypínač aj tlačítko
 • Meria spotrebu
 • Z-Wave 800 protokol
 • Smart Start inštalácia
 • S2 autentifikácia
 • OTA aktualizácie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
Napájanie: 110-240 V AC
Spotreba energie: < 0.3 W
Meranie výkonu (W): Áno
Maximálne spínacie napätie AC: 240 V
Maximálny spínací prúd AC: 10 A
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti preťaženiu: Áno
Dosah: Do 40 m v interiéri
Opakovač Z-Wave: Áno
CPU: Z-Wave S800
Rozmery: 37 x 42 x 16 mm
Hmotnosť: 27 g
Materiál krytu: Plast
Prevádzková teplota: -20°C do 40°C
Vlhkosť: 30% do 70%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.