Podlahový kovový magnetický kontakt RS 002

Kód: QCHE03
€33 €27,50 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Podlahový magnetický kontakt pre sledovanie pozície garážovej brány, brány do dvora alebo roliet. Vďaka silnému magnetu a robustnej konštrukcií je možné jeho umiestnenie aj na veľkých posuvných bránach. Pre integráciu do systému FIBARO alebo Homey je potrebné použiť spolu s FIBARO Implantom.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Hľadáte riešenie pre sledovanie stavu garážovej brány prípadne vstupnej brány do dvoru v Smart Home systéme? Tento robustný magnetický kontakt je práve pre Vás. Vďaka poriadne silnému kovovému telu a kovovému vedeniu kábla ako aj vďaka extra silnému magnetu dokáže sledovať stav aj veľkej brány, kde by inak umiestnenie malého magnetického senzoru nebolo možné. 

Senzor sa skladá z dvoch častí, jedna obsahuje silný magnet a montuje sa na posuvnú časť brány. Druhá sa potom montuje na miesto, kde magnet zastane pri zatvorení brány. Táto časť má zo seba vedený káblový výstup v kovovej chráničke, ktorý zapojíte do vstupov FIBARO Implantu, Shelly Uni alebo iného modulu na čítanie stavu senzorov. Po takomto zapojení získame stav Otvorený/Zatvorený v našom Smart Home systéme.

*Fibaro implant ani Shelly Uni nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Strieborna
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: