Aqara automatické kŕmidlo pre zvieratá (Aqara Smart Pet Feeder)

Kód: PETC1-M01
Akcia
Značka: Aqara
€109,99 –9 % €99 €82,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Aqara Pet Feeder C1 (PETC1-M01) je automatické kŕmidlo pre domáce zvieratá, najmä pre mačky a psy. Vďaka podpore v systéme Aqara, kde sa pripojíte cez zabudovaný Zigbee čip môžete toto kŕmidlo kombinovať s ďalšími funkciami Smart Home.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Aqara Pet Feeder C1 

Keď sa chcete postarať o Vaše domáce zviera aj v čase, keď nie ste doma a dopriať mu pravidelnú stravu, tak práve toto krmítko pre psy a mačky je pre Vás. Jednoducho ho pridáte do systému Aqara pomocou Aqara kamery alebo inej riadiacej jednotky, nastavíte správne dávkovanie a správny čas, naplníte nádobu a o všetko je postarané. Váš domáci miláčik už nebude hladovať. Ak použijete riadiacu jednotku Aqara vo forme kamery , môžete jednoducho sledovať, či Váš domáci miláčik všetko zjedol.

Automatické kŕmenie mačiek a psov

Aj domáci miláčik chce pravidelnosť a my ju mu často nevieme dopriať. Preto je toto automatické kŕmidlo naozaj skvelé. Váš pes či mačka dostane najesť presne vtedy, keď je na to zvyknutý a presne toľko, koľko potrebuje. Žiadne presýpanie ani hladovanie.

Doprajte psovi odmenu keď poslúcha

Keď si chcete psa vycvičiť, je skvelé mu dať odmenu. Teraz mu odmenu môžete dať aj jednoduchým hlasovým príkazom pomocou integrácie do Google Home, siri alebo Alexa. Navyše, vďaka vzdialenému ovládaniu môžete maškrtu poslať aj keď nie ste doma. Navyše, vďaka zabudovanému reproduktoru môžete Vášmu miláčikovi prehrať hlasovú správu, aby vedel, že jedlo je od Vás :)

4 litrová zásoba jedla a aj záložná batérie

Toto kŕmidlo má 4 litrovú nádrž, do ktorej vojde asi 1,7kg granúľ. To znamená, že pre takú mačku to je dosť na celý mesiac. Navyše, súčasťou balenia je aj prípravok na sušenie, takže sa nemusíte obávať o to, že by granule zvlhli.
Kŕmidlo má navyše možnosť pripojiť záložnú batériu LR20 pre prípad výpadku elektriny. Samozrejme, toto zariadenie je vyrobené tak, aby bolo nezávadné pre Vaše zviera a aby boli všetky časti ľahko čistiteľné. 

Skvelé využitie aj na výcvik deti :)

Smart Home nemusí byť nuda a práve toto kŕmidlo je toho príkladom. Youtuber Smart Home Solver toto kŕmidlo používa na zabavenie svojich detí, keď sa im aktuálne nedokáže venovať. Veď posúďte sami :)

Špecifikácie Aqara Pet Feeder

  • Farba: Biela     
  • Číslo modelu: PETC1-M01     
  • Rozmery: 193 × 193 × 312 mm     
  • Menovitý prúd: 1A     
  • Menovité napätie: 5V     
  • Menovitý príkon: 5W     
  • Prevádzková vlhkosť: 0-95% RH, bez kondenzácie     
  • IC: 22635- PETC1M01     
  • Bezdrôtový protokol: Zigbee

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Apple Home Kit, Google Home, Amazon Echo
? Farba zariadenia: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aqara je rada Smart Home produktov s protokolom zigbee, ktorá Vám umožní postaviť jednoduchý Smart Home bez toho, aby ste minuli tisíce eur ✅ Navyše produkty Aqara sú kompatibilné s riadiacou jednotkou Homey PRO, takže dvere pre ďalšiu integráciu sú otvorené ✅