Shelly dvoj-vypínač čierny

Kód: WS2BLACK
€9,40 €7,83 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Shelly tlačitkový dvoj-vypínač čirnej farby je špeciálne navrhnutý pre zariadenia Shelly1/1PM/Plus1/Plus1PM/2,5 ako aj Shelly Dimmer a Shelly 1L ale rozumie si aj so Shelly Plus i4Shelly moduly sa krásne zmestia do špeciálnych držiakov, ktoré sú súčasťou balenia a vďaka takto pripravenému upevneniu Vám na inštaláciu stačí bežná, 4,5cm hlboká inštalačná krabička.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Shelly dvoj-tlačítkový vypínač prináša nové možnosti Vášmu Smart Home systému. Ak viete, aké zložité je nájsť správane kombinácie tlačítkových vypínačov, tak určite oceníte túto novú sériu od Shelly. Vypínače sú k dispozícií ako jedno-dvoj a štvor tlačítka a samozrejme, nechýbajú rámiky až pre tri strojčeky. Vy tak môžete vyskladať presne takú sériu vypínačov, akú potrebujete.

Ako postupovať pri kúpe:

    1. Vyberte si vypínače Shelly, aké potrebujete (1,2 a 4 tlačítko)
    2. Vyberte si rámiky Shelly (1,2 a 3 rámik)
    3. Vyberte si modul, ktorý pod vypínače budete potrebovať (Shelly1/1PM/Plus1/Plus1PM ako aj Shelly Dimmer a Shelly 1L)

Shelly_vypinace

Shelly vypínače majú v balení tri plastové komponenty vďaka ktorým môžete na vypínač upevniť niektorý zo Shelly modulov. Vďaka tomu je inštalácia naozaj luxusná a jednoduchá, kabeláž je tým viac uprataná. Zároveň vznika výhoda toho, že na inštaláciu už nepotrebujete toľko miesta. Samotný vypínač je totiž prakticky plochý a nezachádza pod úroveň steny.

Shelly_vypinace_rozmer

Tlačítko sa stláča len jemne, nie je potrebné robiť silné stlačenie. Ide prakticky o akési klikanie. Stláčacia plocha je len na spodnej strane tam, kde je vyobrazená guľka. 

shelly_vypínače

Nepoužívate systém Shelly, no tieto tlačítka sa Vám aj tak páčia? Žiaden problém. Vypínače je možné používať aj s modulymi FIBARO a inými. Jediný rozdiel je v tom, že na moduly iných značiek nie je v balení predpripravený úchyt. To však nebráni v ich používaniu. Výhodou týchto tlačítok je naozaj jednoduché použitie so stmievačmi a RGBW modulmi, kde pri podržaní tlačítka získate aj stmievanie svetla.

 

Upozornenie: Smart Home moduly nie sú súčasťou balenia!

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je
? Farba zariadenia: Cierna
Počet tlačítok: 2
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home