Qubino ovládanie na žalúzie

Kód: QUB_ZMNKGD1
€89,90 €74,92 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Qubino Shades Remote Controller je diaľkové ovládnie určené špeciálne na ovládanie žalúzií a roliet s protokolom Z-Wave. Ovládanie až 9 samostatných motorov.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Qubino diaľkové ovládanie pre riadenie žalúzií je výborný produkt, pokiaľ chcete ovládať žalúzie vo Vašej domácnosti. Toto diaľkové ovládanie dokaže fungovať samostatne bez riadiacej jednotky (ako primárny kontrolér) no môže byť pripojené aj do iného systému, ako je napríklad FIBARO

Diaľkové ovládanie je určené na ovládanie Z-Wave motorov (alebo motorov pripojených na Z-wave modul) pomocou pridružení. To znamená, že celé nastavenie je veľmi jednoduché a po spárovaní jednotlivých kanálov diaľkového ovládania s jednotlivými motormi už nie je potrebné nič nastavovať.

Diaľkové ovládanie pre žalúzie umožňuje spúšťať pohyb motora hore/dolu a jeho zastavenie ako aj riadenie naklonenia lamiel. Keďže zariadenie ponúka 9 kanálov, môžete na neho priradiť až 9 motorov, medzi ktorými následne jednoducho prepínate. Na malom číselnom displeji nájdete informáciu, ktorý kanál práve ovládate. Samozrejme, pod jedno tlačítko môžete priradiť aj viac motorov, pokiaľ niektoré chcete ovládať spoločne.

Zariadenie je napájané 2xAAA batériami. Dosah je v otvorenom priestore až 40 metrov. Vďaka malým rozmerom len 140 mm (D) x 48 mm (Š) x 18 mm (V) a nízkej hmotnosti len 55g+batérie je tento diaľkový ovládač skvelým pomocníkom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Diaľkové ovládanie
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Super ovládač 15.5.2024 09:42
Funguje výborne
Odpovedať

Qubino slovensko

Qubino je spoločnosť, ktorá sa v oblasti Z-Wave pokladá za najviac inovatívnu. A naozaj, mnohokrát je práve Qubino výrobcom, ktorý prináša nové myšlienky. V boji o najmenšie moduly je taktiež Qubino aktuálnym víťazom, nakoľko známe modré moduly sú vďaka svojím minimálnym rozmerom skutnočne menšie, ako tie od Fibara či od Aeonu. Qubino, tiež niekde spomínaný ako Goap navyše do týchto modulov vtesnal aj konektor na teplotné čidlo, čo je extrémne užitočné najme pri moduloch zameraných na kúrenie. V neposlednom rade je samozrejme práve Qubino, kto prináša Z-Wave na DIN lištu vďaka svojím DIN modulom a DIN meračom energií. Pokiaľ ste teda zástancami umiestňovania modulov na DIN, ste na správnom mieste.