Vypínač č.1

Kód: MWP-1
Novinka
Značka: Karlik
€4,32 €3,60 bez DPH
Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Vypínače Karlik MINI sú nádherné vypínače, ktoré si môžete farebne prispôsobiť svojmu interiéru. Vďaka ich farebným kombináciám si vytvoríte dokonalý zizajn vypínača. V ponuke Karlik Mini však nájdete všetky prvky, ako sú zásuvky, žalúziové ovládače a podobne.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Nádherné vypínače Karlik Mini

Vypínače zo série Karlik Mini sa vyznačujú skveloou kvalitou, pevnou konštrukciou a možnosťou namiešať si ich farebne podľa seba. Vypínače Karlik Mini majú mnoho farebných prevedení a vy si môžete vybrať nie len všetky tipy vypínačov (Vypínač č.1, č.6, č.7, č.5B, č.6+7, žalúziový vypínač, tlačítka...), ale môžete si ich aj vhodne farebne zladiť. Pri tejto sérií vypínačov si vyberáte farbu 3 časti:

  1. Samotný vypínač, teda časť, ktorú stláčate. Tieto sú dostupné v 8 farbách (Biela, Strieborná, Grafitová, Matná čierna, Matná biela, Matná šedá, Matná grafitová, Zlatá). V tejto farbe dostanete aj prostredný rámček.
  2. Prostredný rámček si môžete následne vymeniť.  Tento je dostupný až v 20 farebných prevedeniach. Tento prostrený rámček je skvelým jemným akcentom, ktorým môžete vypínač odlíšiť.
  3. Samotný rámik, ktorý je dostupný až v 8 farebných prevedeniach a samozrejme v 1-5 rámčekovej verzií. Tento rámik si môžete skombinovať s farbou vypínača, alebo ho úplne odlíšiť.

Dostupné farby vypínačov Karlik Mini

Dostupné farby rámikov pre vypínače Karlik Mini

Rámčeky sú dostupné vo vezií 1-5 rámček. 

 

Dostupné farby prostredných rámčekov Karlik Mini

 

Zapojenie vypinaca           

Technické výhody vypínačov Karlik Mini

  • Pevný kovový rám zaručuje kvalitné upevnenie
  • Čeluste pripravené na zarezanie sa do krabičky
  • Šrobovací mechanizmus zaručuje pevný úchyt káblov
  • Schéma zapojenia vytlačená na zadnej strane pre jednoduchú montáž
  • Kompletná ponuka všetkých typov vypínačov
podsvietenie vypinaca

Podsvieťte si vypínač

Karlik Mini vypínače majú konektor, do ktorého môžete veľmi jednoducho zapichnúť doplnkovú diódu a zabezpečiť podsvietenie. Vďaka tomu vypínač nájdete aj po tme. Diódu je možné kedykoľvek doplniť a tiež odobrať.

IP44 vypinac

Vypínač s ochranov IP44

Tieto vypínače môžete osadiť silikonóvym medzikusom, ktorý zabezpečí to, aby sa Váš vypínač stal odolný voči vode a prachu až do IP44. Toto je možné pre cypínače okrem MWP-7 a  MWP-8 a okrem amerických vypínačov.

 

Ako nájsť vypínače Karlik Mini na našom eshope?

Všatky produkty Karlik Mini nájdete v kategórií MINI. Na tejto kategórií nám výborne fungujú všetky filtra, takže si môžete na ľavej strane obrazovky vyfiltrovať farbu, typ vypínača a všetky ostatné náležitosti. 

Ako objednať vypínače Karlik Mini?

Séria vypínačov Karlik Mini obsahuje stovky typov vypínačov, zásuviek a doplnkového tovaru. Vy si tak môžete vybrať z kompletného portfólia a prispôsobiť si celú inštaláciu dokonale svojej potrebe.

Na našom sklade držíme najčastejšie používané farby a tipy a dokážeme ihneď odoslať mnoho produktov. Avšak, ani pri najväčšej snahe nedokážeme mať na sklade kompletné portfólio Karlik.

Z toho dôvodu je možné objednávku vypínačov Karlik urobiť týmito spôsobmi:

  • Objednávka, pri ktorej máme všetky produkty skladom - Pri takej objednávke, kde máme všetko skladom je všetko super jednoduché. Vy si tovar objednáte, my Vám ho zabalíme a odošleme. Dodanie produktov z nášho skladu je štandardne do druhého pracovného dňa.
  • Objednávka produktov z centrálneho skladu alebo kombináciou s naším skladomPri objednávke, kde je čo i len jeden produkt dostupný len v centrálnom sklade je potrebné dodržať minimálnu hodnotu objednávky 250€ s DPHV prípade, že by ste z centrálneho skladu chceli objednať produkty pod túto hodnotu, je potrebné k objednávke pripočítať manipulačný poplatook 25€ s DPH. Objednávky z centrálneho skladu bude dodaná štandardne do 10 pracovných dní.

Dodatočné parametre

Kategória: MINI
? Typ zariadenia: Vypínač č.1
? Farba zariadenia: Biela
Farba: Biela
? Séria vypínačov Karlik: MINI
farba: Biela:
Vlastnosti: IP20 / IP 44, 10AX 250V~:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: