HeatIT ZM Termostat 16a

Kód: 4512673
Funguje s FIBAROM
Značka: HeatIT
€59,99 €49,99 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

HeatIT ZM Termostat 16A je relé, ktoré dokáže ovládať Vaše kúrenie aj vďaka teplotnému senzoru do podlahy, ktoré je súčasťou balenia. Vďaka výkonu až 16A sa nemusíte obávať ani preťaženia. Termostat podporuje režimy kúrenie aj chladenie.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Heatit ZM Thermostat 16A sa inštaluje do bežnej inštalačnej krabice. Toto zariadenie Vám umožňuje ovládať elektrické podlahové kúrenie cez Z-Wave sieť. Po pridaní do riadiacej jednotky je rozpoznané ako štandardný termostat takže ovládať je ho možné pomocou plánu kúrenia alebo jednoducho cez mobilnú aplikáciu.

Termostat podporuje režimy kúrenie aj chladenie. Vy ho tak môžete napojiť na ventil, ktorý otvára v zime kúrenie a v lete chladenie a v systéme si jednoducho prepnete režim fungovania.

Tento termostat má jeden 16A výstup a pripojenie pre jeden teplotný senzor (súčasť balenia) do podlahy.

Tento termostat je špeciálne navrhnutý na miesta, kde je potrebné riadiť elektrické kúrenie (podlahové, radiátorové, infrapanely) ale nie je tam priestor pre umiestnenie klasického nástenného termostatu s displejom.

Samozrejmmosťou je aj to, že tento termostat meria spotrebu energie, vďaka čomu vy máte dokonalý prehľad o spotrebe.

ZM Termostat 16A má funkciu SmartStart, takže pokiaľ to Váša riadiaca jednotka dovoľuje, stačí odfotiť QR kód a zariadenie sa pridá do systému.

Upozornenie - termostat nie je možné inštalovať do rozvádzača. Pri takejto inštalácií spôsobuje okolitá indukcia nesprávne reportovanie teploty.

Technické parametre:

  • Z-Wave termostat do inštalačnej krabičky
  • 16A / 3600W
  • NTC 10kΩ senzor
  • SmartStart
  • OTA aktualizácie
  • Meranie spotreby
  • Z-Wave 700
  • Rozmer: 45x46x28mm

ZM_termostat_heatit_zapojenie

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Termostat
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Počet výstupov relé: 1
? Typ senzora: Senzor teploty
? Farba zariadenia: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí už viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. Dnes je tento termostat v jeho 3 generácií stále najpredávanejším termostatom. . HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Od roku 2018 je spoločnosť HeatIt je na slovenskom trhu exkluzívne zastupovaná spoločnosťou HomeSystem s.r.o.

HeatIT produkty