HeatIT Z-Temp2 termostat pre teplovodné kúrenie

Kód: 54 304 99
€79 €65,83 bez DPH
Tešíme sa
Položka bola vypredaná…

Heatit Z-Temp2 je teplotný senzor navrhnutý pre použitie vo vykurovacích systémoch založených na vode. Jeho použitie v kombinácii s regulátorom Heatit Z-Water umožňuje pokrokové vykurovacie riešenie na báze vody, ktoré je možné riadiť pomocou Z-Wave riadiacich jednotiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedná sa o riešenie bez použitia káblov, ktoré šetrí čas aj peniaze. Všetka komunikácia medzi zariadením Heatit Z-Temp2 a riadiacou jednotkou je 100% bezdrôtová. Heatit Z-Temp2 má SmartStart. Táto funkcia umožňuje používateľovi zahrnúť všetky zariadenia s programom SmartStart skenovaním QR kódov na zariadeniach. Pri štarte budú všetky zariadenia automaticky zahrnuté do brány (vyžaduje sa kompatibilita SmartStart). To ušetrí inštalátorovi veľa práce.

0008497_z-temp2-thermostat-for-water-based-heating

Heatit Z-Temp sa dá použiť aj v situáciách, keď tradičný elektrický termostat nie je vhodný. Termostat môže byť kombinovaný s  Heatit Z-Relay ako ovládač inštalovaný na vzdialenom mieste. Heatit Z-Temp2 je vynikajúcou voľbou pri obnove alebo prestavbe existujúcich budov, pretože sa ľahko inštaluje bez potreby kabeláže. Na posilnenie mesh siete odporúčame použiť niekoľko 230V zariadení.

        VLASTNOSTI:

  • Z-Wave termostat na ovládanie externého relé 
  • Interný izbový snímač 
  • Senzor vlhkosti
  • Senzor priblíženia na zapnutie displeja
  • SmartStart
  • Automatické ovládanie jasu
  • Aktualizácia firmvéru (OTA)
  • Združenia 
  • Režim uzamknutia / detská poistka 
  • Podporuje režimy šifrovania S0, S2 overená trieda, S2 neoverená trieda
  0008492_z-temp2-thermostat-for-water-based-heating

Dodatočné parametre

Kategória: Smart teplovodné podlahové kúrenie
Záruka: 2 roky
Protokol : Z-Wave Plus V2, 868,4 MHz
Čip: Z-Wave 700
Menovité napätie: 3 x AA batérie (1,5 V)
Teplota okolia: 0 ° C až 60 ° C
Vlhkosť Max.: 85% relatívna vlhkosť
Rozsah RF: Min. 40 metrov
Schválenia : Z-Wave Plus (čaká sa) CE RoHS 2011/65 / EÚ
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí už viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. V roku 2018 predstavil HeatIt popri iných produktoch taktiež termostat Z-Therm2, ktorý je prvým a zatiaľ jediným termostatom pre elektrické podlahové kúrenie s meraním spotreby. HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Od roku 2018 je spoločnosť HeatIt je na slovenskom trhu exkluzívne zastupovaná spoločnosťou HomeSystem s.r.o.