HeatIT Z-Temp2 termostat pre teplovodné kúrenie (Biela)

Kód: 45 126 66
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: HeatIT
€84,90 €70,75 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Heatit Z-Temp2 je teplotný senzor navrhnutý pre použitie vo vykurovacích systémoch založených na vode. Jeho použitie v kombinácii s regulátorom Heatit Z-Water umožňuje pokrokové vykurovacie riešenie na báze vody, ktoré je možné riadiť pomocou Z-Wave riadiacich jednotiek.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Batériový termostat HeatIT Z-Temp2 má prvenstvo v Z-Wave hneď z niekoľkých dôvodov. Je to prvý Z-Wave termostat, ktorý podporuje Flirs, takže nastavenia preberá z riadiacej jednotky takmer okamžite. Taktiež je to prvý batériový termostat s podporou Z-Wave 700, čo znamená lepšiu výdrž batérie ako aj lepší dosah. A v neposlednom rade je to prvý termostat, ktorý plne podporuje Multichannel Associations, takže vďaka tomu môžete napríklad v dome rozmiestniť tieto termostaty a do rozdeľovača podlahového kúrenia nainštalovať HeatIT Z-Water a pomocou takéhoto prepojenia môžete regulovať teplotu až v 10 zónach.

Pokiaľ nechcete termostat napájať z batérie, môžete použiť HeatIT DC adapter.

Inštalácia termostatu je naozaj jednoduchá. Stačí ho pridať do systému Z-Wave a nastaviť pridruženie 3 skupiny na relé, ktoré sa stará o ovládanie teploty v danej miestnosti.

Termostat zároveň meria teplotu aj vlhkosť (*teplota a vlhkosť sa nezobrazuje v HC2, pri ostatných jednotkách funguje), takže vďaka týmto údajom môžete riadiť napríklad aj rekuperáciu.

Veľkou výhodou termostatu je senzor priblíženia. Termostat teda zasvieti len vtedy, keď pri ňom stojíte. Nemusíte tak riešiť intenzitu displeja tak, aby Vám vyhovovala. Termostat môže totiž displej vždy vypínať.

Jedná sa o riešenie bez použitia káblov, ktoré šetrí čas aj peniaze. Všetka komunikácia medzi zariadením Heatit Z-Temp2 a riadiacou jednotkou je 100% bezdrôtová. Heatit Z-Temp2 má SmartStart. Táto funkcia umožňuje používateľovi zahrnúť všetky zariadenia s programom SmartStart skenovaním QR kódov na zariadeniach. Pri štarte budú všetky zariadenia automaticky zahrnuté do brány (vyžaduje sa kompatibilita SmartStart). To ušetrí inštalátorovi veľa práce.

Z-Temp2

Heatit Z-Temp2 sa dá použiť aj v situáciách, keď tradičný elektrický termostat nie je vhodný. Termostat môže byť kombinovaný s  Heatit Z-Relay ako ovládač inštalovaný na vzdialenom mieste. Heatit Z-Temp2 je vynikajúcou voľbou pri obnove alebo prestavbe existujúcich budov, pretože sa ľahko inštaluje bez potreby kabeláže. Na posilnenie mesh siete odporúčame použiť niekoľko 230V zariadení.

Prečítajte si na našom blogu:

HeatIT_Z-Temp2

        VLASTNOSTI:

 • Z-Wave termostat na ovládanie externého relé 
 • Protokol - Z-Wave 700
 • Meranie je po 0,5 stupňa Celzia
 • Interný izbový snímač 
 • Senzor vlhkosti
 • Senzor priblíženia na zapnutie displeja
 • Senzor intenzity svetla ktorý reguluje podsvietenie
 • SmartStart
 • Automatické ovládanie jasu
 • Aktualizácia firmvéru (OTA)
 • Združenia 
 • Režim uzamknutia / detská poistka 
 • Podporuje režimy šifrovania S0, S2 overená trieda, S2 neoverená trieda
  0008492_z-temp2-thermostat-for-water-based-heating

 

z-temp2_Na_stole

Dodatočné parametre

Kategória: Smart teplovodné podlahové kúrenie
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela
Protokol : Z-Wave Plus V2, 868,4 MHz
Čip: Z-Wave 700
Menovité napätie: 3 x AA batérie (1,5 V)
Teplota okolia: 0 ° C až 60 ° C
Vlhkosť Max.: 85% relatívna vlhkosť
Rozsah RF: Min. 40 metrov
Schválenia : Z-Wave Plus (čaká sa) CE RoHS 2011/65 / EÚ
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.5.2024
Funguje bezchybne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí už viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. Dnes je tento termostat v jeho 3 generácií stále najpredávanejším termostatom. . HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Od roku 2018 je spoločnosť HeatIt je na slovenskom trhu exkluzívne zastupovaná spoločnosťou HomeSystem s.r.o.

HeatIT produkty