Reportovanie spotreby MCO termostatov v HC3

Kód: MOC_MERANIE_SPOTREBY
Funguje s FIBAROM
Značka: HomeSystem
€5 €4,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia

Quick App určená pre reportovanie spotreby MCO Home termostatov v systéme FIBARO HC3 a HC3 lite.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Pokiaľ používate MCO Home termostaty vo Vašom FIBARO Smart Home (HC3/HC3 lite) a chceli by ste mať informáciu o spotrebe, toto virtuálne zariadenie (QA) môže byť ideálne pre Vás.

Po pridaní QA je potrebujete už len zadať ID termostatu a nastaviť, aký je celkový výkon kúrenia pripojeného na termostat vo W. Tento údaj nájdete v projekte kúrenia.

QA následne zapne meranie spotreby vždy, keď termostat kúri. Táto spotreba sa Vám taktiež presúva do panelu energií. Zariadenie v systéme vypadá ako klasické relé, ktorého ikonu je možné podľa potreby zmeniť.

Ako QA na reportovanie spotreby nainštalovať?

Je to jednoduché, po zakúpení a zaplatení tohto produktu Vám príde email so súborom typu .fqa. Tento súbor si nahráte do riadiacej jednotky a urobíte len jednoduché nastavenia.

Máte viac termostatov?

Nevadí, toto QA je po zakúpení možné použiť vo Vašom systéme na všetky Vaše termostaty. To znamená, že si ho nainštalujete toľko krát, koľko termostatov máte. Nie je potrebné zakupovať QA pre každý termostat.

Upozornenie pre majiteľov HC3 lite - riadiaca jednotka HC3 Lite umožňuje pridať len 5 QA. Toto zariadenie je navrhnuté tak, že počíta spotrebu v každej izbe osobitne, takže maximálny počet zariadení v systéme je 5. Toto obmedzenie neplatí pre HC3.

Upozornenie 1: Toto QA nepridá termostatu fyzickú funkciu merania spotreby, len Vám umožní pomocou matematického vzorcu prepočítavať spotrebu. Teda Vami nastavený výkon pripojeného kúrenia x čas, počas ktorého termostat kúri.

Upozornenie 2: Termostat nie je súčasťou ceny.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.2.2023
Najlepšia aplikácia na meranie spotreby termostatov, funguje dokonale! Uvítal by som aj aplikáciu na podobnom princípe na meranie spotreby vody zo spustených zavlažovačov :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: