Nanoleaf Aurora Prídavné moduly

Kód: NL22-0001TW-3PK
€65 €54,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Balenie 4 doplnkových panelov pre Nanoleaf Rhytm (Aurora) svetelný systém. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozšírenie štartovacieho balíčka Nanoleaf Rhytm je vďaka tomuto balíčku naozaj jednoduché. Stačí pridať panely do Vášho už existujúceho Nanoleaf Rhytm alebo Aurora systému. Toto balenie obsahuje doplnkové 3 kusy Nanoleaf Aurora trojuholníkov. Samozrejme, na to, aby panely fungovali, potrebujete mať Nanoleaf Rhytm riadiace jednotku, ktorá je súčasťou štartovacieho balíčka. Tak ako pri štartovacom balíčku, aj tieto panely je možné ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si presne taký dizajn, aký potrebujete. 

Technické parametre Nanoleaf Canvas

 

  • maximálný príkon: 2W/panel
  • svietivosť 100 Lm/panel
  • Protokol: WiFi 2.4GHz b/g/n
  • Počet farieb: 16.7 milionů
  • váha: 210g/panel

Balenie obsahuje:

  • 3x RGBW Smart panel
  • 3x prepojovací konektor
  • 12x lepiaca páska

 

Dodatočné parametre

Kategória: HomeKit
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: 24VDC
? Bezdrôtový protokol: Nie je
Počet panelov: 3
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nanoleaf založili v roku 2012 traja inžinieri, ktorí chceli otriasť svetelným priemyslom. Spoločnosť má teraz globálne zastúpenie v kanceláriách v Shenzhene, Paríži a Toronte. Nanoleaf, ktorý sa skladá z rôznorodého tímu vášnivých riešiteľov problémov, ktorý sa snažia transformovať a pretvoriť spôsob, akým prežívame náš svet. Nanoleaf je technológia a spoločnosť , ktorá mení svet pomocou najinovatívnejších riešení pre inteligentné domácnosti, pričom mení  bežné skúsenosti a robí ich mimoriadnymi. Tým, že Nanoleaf vnáša do svojich produktov premyslený dizajn a technologickú inteligenciu, Nanoleaf predstavuje novú éru inteligentného domu, a sústredujú sa na úplnú personalizáciu.

desktop-lp@1x

Vyberte si spomedzi troch úžasných produktov. Nanoleaf Canvas bolo navrhnuté tak, aby do každej miestnosti pridávalo hravé, okolité svetlo. A áno, reaguje na Váš dotyk. Nanoleaf Rhytm sú svetelné panely a reagujú na hudbu. Pridajte tento aktualizačný modul na svoje svetelné panely a sledujte, ako ich oživí hudba. Diaľkový ovládač Nanoleaf je elegantný diaľkový ovládač určený na vylepšenie inteligentného domova a ešte pohodlnejšie ovládanie svetelných panelov Nanoleaf a ďalších produktov .  Každá z 12 strán diaľkového ovládača sa dá ľahko naprogramovať v aplikácii Nanoleaf alebo Apple Home.