Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1130 hodnocení
5
1112x
4
11x
3
4x
2
1x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Stlačením tlačidla ODOSLAŤ HODNOTENIE zákazník potvrdzuje, že bol oboznámený s podmienkami ochrany osobných údajov. *

Výpis hodnocení

TC Avatar autora Tibor Csorgei Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.1.2025
Rýchle doručenie, aj cez sviatky
JB Avatar autora Jakub Bednar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.1.2025
Objednany smart door lock dorazil v poriadku. Dorucenie rychle a bezproblemove . Dakujem
TŠ Avatar autora Tomáš Štrigner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.1.2025
Dobra komunikacia a rychle dorucenie
VH Avatar autora Viliam Hlačok Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2024
JK Avatar autora Jan Kollar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2024
Veľmi prijemný personál ochotný poradiť. Rýchle dodanie tovaru. Odporúčam na 1000%
RB Avatar autora Roman Beneš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2024
rychlé doručení , super popis na jednotlivé platformy
A Avatar autora Andrej Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2024
donáška cez bola extra rychla, objednal som tuším v stredu a piatok to bolo doma. Všetko fungovalo presne podľa popisu v eshope.
H Avatar autora HomeSystem s.r.o. (Administrátor) 19.12.2024
Ďakujeme za výbornú recenziu :) Len doplním, objednávka prišla vo štvrtok pred 10 a v piatok už bola v odbernom mieste :) Snažíme sa vždy dodávať hneď na druhý deň a sme radi, že to vnímate :)
JF Avatar autora Ján Folvarčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
MD Avatar autora Marián Dilingai Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2024
IB Avatar autora Ivan Botík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.12.2024
AŽ Avatar autora Adrián Žilavý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.12.2024
JH Avatar autora Ján Hašta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.12.2024
ZF Avatar autora Zoltán Földeši Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.12.2024
VH Avatar autora Viliam Hlačok Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2024
RJ Avatar autora Radoslav Janiš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
MG Avatar autora MARIAN GALÁD Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
PP Avatar autora Pavel Petana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
HT Avatar autora Horvath Tomas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
TK Avatar autora Tomáš Konyárik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
GV Avatar autora Gabriel Vadkerti Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024

Ovládací prvky výpisu

1131 položek celkem