Smart Energy Switch 3

Kód: AEO_SES3_EU
€66 €55 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Smart Energy Switch 3 je výborná zásuvka, ak hľadáte ideálny pomer kvality a ceny. S meraním spotreby Vám navyše umožní aj ušetriť na tých správnych miestách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart Zásuvka od Aeotec-u s označením Smart Energy Switch 3 je Z-Wave zásuvka používaná špeciálne na vypínanie a zapínanie spotrebičov v zásuvke. Táto zásuvka dokáže taktiež reportovať okamžitú spotrebu pripojeného spotrebiča, vďaka čomu máte perfektný prehľad o žrútoch vo Vašej domácnosti. 

V prípade výpadku energie si zásuvka pamätá svoje nastavenie pred výpadkom. Nestane sa Vám tak, že vám po výpadku nezapne chladničku, ak bola pred výpadkom zapnutá. Navyše zásuvka podporuje zabezpečenú komunikáciu, ak je pridaná ako zabezpečená (Secured). Ak tak urobíte, všetky príkazy odoslané touto zásuvkou budú odosielané ako zabezpečené (pokiaľ prijímacie zariadenie vie tieto príkazy prijať). 

 

Táto zásuvka má výborný pomer kvality a ceny a patrí medzi menšie zásuvky. Podporuje Z-wave Plus.

 

Ide o "Schuko" zásuvku, to znamená, že zásuvka nemá uzemňovací kolíček z vnútornej strany. Je možné ju však umiestniť do zásuvky typu "E" používanej u nás a normálne ju používať.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zásuvky
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 23.8.2018
Very well.

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2