Aeotec Smart Switch 7

Kód: AEOEZW175
€47,99 €39,99 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
27.5.2020

Smart zásuvka 7 vďaka protokolu Z-Wave Plus dokáŽe automatizovať prakticky každé zariadenie vo Vašom Smart Dome. Malé rozmery a vysoká bezpečnosť sú už len benefitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart Switch 7

Zapojte to, automatizujte a ovládajte to. A samozrejme sledujte, koľko Vám to žerie. Vďaka Aeotec Smart Switch 7, najmenšej a najbezpečnejšej Smart zásuvke.Aeotec vyrobil túto smart zásuvku ako pokračovateľa svojej pôvodnej zásuvky. Čas, ktorý strávil na vývojom sa samozrejme prejavil aj v jej dizajne. Dnes patrí táto zásuvka naozaj k najmenším Smart Zásuvkám na trhu. Veľmi jednoducho umiestníte dve zásuvky vedľa seba do dvojzástrčky na stene.

aeotec smart switch 7b

Zásuvka samozrejme obsahuje protokol Z-Wave Plus a navyše ponúka funkcie ako je Smart Start, teda pridávanie do riadiacej jednotky pomocou naskenovania QR kódu (musí podporovať aj riadiaca jednotka). Vďaka zabezpečeniu až do úrovne S2 je taktiež najbezpečnejšou Smart zásuvkou, akú aktuálne môžete kúpiť. Táto zásuvka Vám umožní jednoduché pripojenie zariadení ako sú lampy, kávovary, ventilátory... do systému Smart Home. Taktiež vďaka veľmi presnému meraniu spotreby ju môžete použiť na spotrebiče, kde je tento údaj pre Vás dôležitý.

aeotec smart switch 7a

Vlastnosti a technické parametre:

 • Funkcia merania energie
 • Šírka len 42 mm
 • Vstup: 230 V 50 Hz
 • Max. výstupný prúd: 10A
 • Max. výstupný výkon: 2300 W
 • Z-Wave Plus
 • Presnost merania energie
 • Certifikácia CE EN60950 a EN301489
  na ochranu zariadení pred nárazmi napätia
 • Pohotovostný režim: 0,6 W

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zásuvky
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Devolo, Fibaro HC3, SmartThings, Telldus
? Protokol: Z-Wave Plus
Napájanie: 230V
Spínanie: 2300W / 10A
Trieda zabezpečenia: Non- Security, S0, S2 Un- a Authenticated
Rozmery: 43.4 x 43.4 x 68mm
Funguje ako repeater: Áno
Maximálna pohotovostná spotreba: 0.6W
Použitie pri vlhkosti: 8% to 80%
Ochrana : IP20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
DF Avatar autora | 9.12.2019
Funguje ako ma. Prvotnr inkludovanie do siete. Bolo trosku problematicke ale potom uz vsetko islo ako ma. Navod na obsluhu by mohol byt prepracovanejsi. Prakticky je v baleni len navod na zakladnu obsluhu, inkluziu, exkluziu a reset zariadenia. Ziadny popis zwave konfiguracnych parametrov. Predpokladam ze su tieto udaje dostupne na stranke vyrobcu.

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2