Termostat HeatIT biely

Kód: HEAE5430499
ZadarmoZadarmo
Termostat HeatIT biely
€149 €124,17 bez DPH
Na objednávku

HeatIt je 16A termostat špeciálne určený pre elektrické podlahové kúrenie s podporou Z-Wave. Vďaka podlahovému čidlu zabraňuje možnému prehriatiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Jedinečný Z-Wave termostat určený pre podlahové kúrenie.

Možnosť ovládať tepluty dotykovými tlačítkami alebo cez Z-Wave sieť.

Súčasťou balenia je tepelné čidlo do podlahy.

Termostat je kompatibilný so systémom Fibaro.

Oproti novej verzií termostatu ponúka tento termostat možnosť pripojiť až 16A záťaž.

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Pozrite si video

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
JT Avatar autora dotaz 22.10.2017 09:04
Tento termostat funguje aj samostatne, t.zn. že je možnosť na ňom nastaviť vykurovací program, v prípade výpadku Fibara?
Odpovedať
H Avatar autora HeatIt 22.10.2017 10:13
Dobrý deň, Tento termostat síce samostatne funguje, ale len na manuálnom princípe. Nie je možné používať harmonogram. Odporúčame vám použiť skôr termostat MCO. Ma lepšiu kvalitu spracovania, vyzerá lepšie a má aj harmonogram v sebe, ktorý sa dá používať ak nemáte riadiacu jednotku. https://obchod.homesystem.sk/kurenie-a-chladenie/termostat-mco-home-pre-elektricke-kurenie/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí už viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. V roku 2018 predstavil HeatIt popri iných produktoch taktiež termostat Z-Therm2, ktorý je prvým a zatiaľ jediným termostatom pre elektrické podlahové kúrenie s meraním spotreby. HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Od roku 2018 je spoločnosť HeatIt je na slovenskom trhu exkluzívne zastupovaná spoločnosťou HomeSystem s.r.o.