Heiman Senzor dymu

Kód: HEIEHS1SAOFF
€43 €35,83 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
27.1.2020

Ochrana majetku pred požiarom je dôležitou súčasťou každého domu. Senzory na detekciu dymu by teda nemali chýbať nikde, kde je riziko vzniku požiaru. Aj Heimann senzor dymu dokáže vďaka pripojeniu s riadiacou jednotkou reportovať vznikajúci požiar a tak Vás včas varovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keby sme ich len nikdy nepotrebovali...

Detektory dymu sú zariadenia, ktoré si určite všetci želáme, aby sme nikdy neotestovali naostro. Samozrejme, funkčné a testované ich treba mať. Spoločnosť Heiman taktiež pripravila senzor dymu, ktorý nikto nikdy radšej nechce využiť. 

Je však samozrejme potrebné byť opatrný, v našom dome sa predsa nachádza všetok náš majetok. Práve preto je tento senzor v kombinácií s jeho zaujímavou cenou výborným prostriedkom na prevenciu. 

Tento senzor tichúčko visí z Vášho stropu. Dizajnom príliš nenarúša interiér, nakoľko je malý. Obsahuje hlasnú sirénu, ktorá zaručene vzbudí pozornosť a podsvitené tlačítko, ktoré slúži taktiež na test sirény a senzoru. V prípade zaznamenania dymu sa senzor rozbliká červenou farbou a hlasná siréna oboznámi všetkých v dome. Samozrejme, po pripojení do riadiacej jednotky môžeme so senzorom pracovať tak, ako potrebujeme. Napríklad poslať notifikáciu, spustiť aj vonkajšiu sirénu, otvoriť žalúzie... 

Heiman smoke sensor

Jeho prichytenie je naozaj jednoduché. Stačí primontovať spodnú časť (šróby aj hmoždinky sú v balení) o strop a senzor po jeho správnom nastavení len pripevniť jemným otočením. 

Heiman senzor dymu

Tento senzor, aj napriek svojej nízkej cene, spĺňa certifikáciu DIN EN14604. Samozrejme nechýba podpora Z-Wave Plus.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory dymu
Záruka: 2 roky
? Protokol: Z-Wave Plus
Senzor na:: Dym
Batéria: 1xCR123A v balení
Výdrž batérie: 3 roky (záleží od nastavení)
Certifikácia: DIN EN14604

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: