Sada na sledovanie polohy brány

Kód: FGBS-222_SADA1
€60 –17 %
Sada na sledovanie polohy brány
€60 –17 % €50 €41,67 bez DPH
Na objednávku
Položka bola vypredaná…

Sada určená na sledovanie polohy brány na pozemok alebo garážovej brány.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto sada tlačítka a Fibaro Implant Vám umožní po správnom zapojení a nainštalovaní sledovať to, či je Vaša garážová brána otvorená/zatvorená.

Tlačítko je nutné namontovať tak, aby bolo pri zatvorení brány stlačené. Inštalácia sa preto odlišuje pri jednotlivých typoch brány a je možné, že bude potrebné na bránu pripevniť kus dreva alebo kovu na správne uchytenie. Niektoré typy brán už predprípravu na podobné tlačítko majú.

Tlačítko je následne pripojené do Fibaro Implantu (súčasť balenia). Vďaka tomu je stav tlačítka reportovaný do riadiacej jednotky. Pokiaľ Vám to situácia umožňuje, môžete zároveň použiť ten istý implant na ovládanie brány, teda káblom dotiahnúť výstup z implantu do riadiacej jednotky brány. Takéto zapojenie a správne nastavenie Vám umožní otvárať a zatvárať bránu

 

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory dverí
Záruka: 2 roky
Súčasť balenia: Fibaro implant a tlačítko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.