Pohybový Multisenzor Aeotec

Kód: AEOEZW100
Super pomer CENA/KVALITA
Značka: Aeotec
€64,99 –8 %
Pohybovy senzor Aeotec Z-Wave
€64,99 –8 % €59,99 €49,99 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
15.11.2019

Nový senzor od spoločnosti Aeotec ponúka v malom tele až 6 senzorov, možnosť napájania batériou aj cez USB.

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

POHYBOVÝ SENZOR

Pohyb pre ochranu. Pohyb pre sledoanie prítomnosti. Pohyb pre manažovanie. Pohybový senzor v tomto multisenzore je perfektný nie len pre inteligentný bezpečnostný systém. S dosahom až 5 metrov a 120 stupňovým zorným poľom zbierá dáta o pohybe, čo môže použiť pre zabezpečenie bezpečnosti, kúrenie, osvetlenie... 

TEPLOTNÝ SENZOR

Od žalúzií, cez ventilátory a termostaty, máme mnoho možností ako zabezpečiť správnu teplotu v miestnosti. Pohybový senzor 6 generácie má dostatok inteligencie na to, aby to zabezpečil. Tento senzor dokáže meriať teplotu od -10 až do +50 stupňov celzius a reportovať ich do centra.

SVETELNÝ SENZOR

Automatické svietenie je iba tak inteligentné, ako je inteligentný systém, ktorý ho ovláda. S meraním sily svetla v reálnom čase je možné svietenie prispôsobiť do detailov. 

SENZOR VLHKOSTI

Priestory ako kúpelňa, kuchyňa ... môžu byť niekedy až príliš vlhké zatiaľ čo iné môžu byť príliš suché. Multisenzor 6 ponúka monitorovanie vlhkosti v rozmedzí 0 až 100%, čo systému umožňuje spustiť to správne zariadenie v správny čas, napríklad ventilátor, otvoriť okno, odvlhkovač či zvlhkovač vzduchu. 

SENZOR VIBRÁCIÍ

Sleduje prostredie, v ktorom sa nachádza, ale aj manipuláciu s ním. Aj najmenšie vibrácie reportuje do centra a môže napríklad spustiť alarm.

UV SENZOR

Pre perfektné riadenie prostredia je potrebné jeho dokonalé poznanie. Vďaka sledovaniu UV je možné ochrániť napríklad nábytok pred silným žiarením. Meranie prebieha v súlade s World Health Organisation UV index.

PERFEKTNÉ NAPÁJANIE

Super životnosť batérie nemusí znamenať najlepšie riešenie pre každého. Preto multisenzor 6 môže bežať aj na USB kábli, čo mu umožňuje meranie všetkých hodnôt aj v reálnom čase.

DOSAH 

Screen Shot 2017-05-22 at 14.48.23Screen Shot 2017-05-22 at 14.48.33

 

Batérie nie sú súčasťou balenia. Napájanie pomocou 2xCR123A


-Recenzia a komparácia AEOTEC Multisenzoru


Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus
Napájanie : USB alebo 2x CR123A
Batérie v balení: Nie
Senzory: Vlhkosť, teplota, pohyb, svetlo, UV, vibrácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2