Sada pre ovládanie roliet IKEA/JYSK

Kód: 14157/JYS 14157/IKE 14157/IKE2 Zvoľte variant
€129 €107,50 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre ovládanie roliet IKEA alebo JYSK v systéme Smart Home s protokolom Z-Wave. Jednoduchým postupom vložíte motor do Vašej rolety a nahradíte tým retiazkový mechanizmus a okamžite premeníte Vašu klasickú roletu na automatickú roletu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

DSC00081

Predstavte si, že by sa Vaše žalúzie začali správať tak, že by ste ich nemuseli manuálne sťahovať a vyťahovať. Áno, je to možné, a dokonca nemusíte ani kupovať nové rolety. Stačí do nich jednoducho osadiť tento motorček a drobnými úpravami, ktoré Vám budú trvať 10 minút, zmeníte Vašu roletu na elektrickú. Vďaka pridanému modulu Qubino DC shutter je možné túto roletu pridať do systému Smart Home a ovládať roletu pomocou telefónu alebo tabletu a samozrejme aj pomocou nastavených scén.

V balení tohto produktu nájdete:

- Motor na ovládanie roliet. Je len 1,6cm hrubý
- Plastové kolečka potrebné pre inštaláciu do IKEA/JYSK roliet (je potrebné si vybrať typ)
- Qubino DC shutter - modul, vďaka ktorému t'to roletu pridáte do systému Z-Wave

Pokiaľ potrebujete ovládať viacero roliet naraz (napríklad 2 rolety na dvojitom okne) je možné k tejto sade zakúpiť dodatočne ďalší motor. Po správnom zapojení následne budete môcť ovládať dve rolety spoločne cez systém Z-Wave.

Konektory (plastové kolečka) sú špeciálne vyrobené pre IKEA a JYSK rolety. JYSK rolety používajú jeden typ trubiek, preto je výber veľmi jednoduchý.
Ikea na druhej strane má dva rozmery a rozdeliť je ich možné podľa rozmerov. Jeden typ konektoru je pre 80-160cm rolety a druhý pre 180-200cm rolety. 

Dodatočné parametre

Kategória: Motory pre rolety IKEA/JYSK
Záruka: 2 roky
Napájanie: 24VDC

Video návod ako na rolety od IKEA

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Roletovy spinac 3.8.2018 16:10
Dobry den, ktory spinac z vasej ponuky viem pouzit na ovladanie tejto sady? Centralna jednotka by bola Zipatile 2. Roletu by som chcel vediet aj zastavit v niektorej polohe ak je to mozne. Dakujem. Julo
Odpovedať
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IV Avatar autora | 3.6.2020
Som spokojný s pomocou odborníkov Home System sme motorček nakalibrovali a ide super.

Qubino slovensko

Qubino je spoločnosť, ktorá sa v oblasti Z-Wave pokladá za najviac inovatívnu. A naozaj, mnohokrát je práve Qubino výrobcom, ktorý prináša nové myšlienky. V boji o najmenšie moduly je taktiež Qubino aktuálnym víťazom, nakoľko známe modré moduly sú vďaka svojím minimálnym rozmerom skutnočne menšie, ako tie od Fibara či od Aeonu. Qubino, tiež niekde spomínaný ako Goap navyše do týchto modulov vtesnal aj konektor na teplotné čidlo, čo je extrémne užitočné najme pri moduloch zameraných na kúrenie. V neposlednom rade je samozrejme práve Qubino, kto prináša Z-Wave na DIN lištu vďaka svojím DIN modulom a DIN meračom energií. Pokiaľ ste teda zástancami umiestňovania modulov na DIN, ste na správnom mieste.