Livolo VL-C700ZW-12 ZigBee bezdrôtový smerovač - Gateway

Kód: VL-C700ZW-12
€54,31 €45,26 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
22.10.2019

Livolo ZigBee bezdrôtový smerovať - Gateway, keď má technika zmysel pre krásu

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípade, že máte vyššie estetické cítenie a zároveň sa zaujúmate o Smart technické riešenia, Livolo ZigBee Gateway je tu pre Vás.

IMG_20190528_130922   IMG_20190528_124104

 

LIVOLO ZigBee Gateway je riadiaca jednotka s implementovaným ZigBee protokolom, ktorá je priamo šitá na mieru Smart riešeniu od spoločnosti Livolo. Nastavovanie a ovládanie LIVOLO ZigBee routera je realizované prostredníctvom LIVOLO APP, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť pre Váš operačný systém.

300x0w_1

 

Každý by si mal uvedomiť, že samotné zariadenie sa nedá použiť na priame ovládanie osvetlenia, resp. ako vypínač. Jedná sa, ako ostatne pri takmer všetkých riadiacich jednotkách, o komunikačný uzol. Preto je dobré ho v rámci objektu strategicky dobre umiestniť, aby mal dobrý signál k vašej WiFi sieti a zároveň poskytoval čo najlepšie pokrytie signálom.

LIVOLO ZigBee Gateway je nutné jedenkrát inicializovať a následne aktivovať pripojenie na WiFi sieť. Potom prístup k LIVOLO ZigBee Gateway už, defacto, nebudete potrebovať. V najhoršom prípade potrebujete pristúpiť k LIVOLO ZigBee routru opätovne len v prípade poruchy, prípadne výmeny WiFi routera a pod. 

Táto rádiaca jednotka Vám umožní pomocou mobilnej aplikácie ovládať Zigbee vypínače Livolo. Vďaka tomu môžete dosiahnúť automatizáciu osvetlenia a zároveň mať štýlové vypínače.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky ZigBee
Záruka: 2 roky
Typ: ZigBee riadiaca jednotka
Napájanie: 100-250V AC, 50-60Hz
Komunikácia: ZigBee , WiFi 2,4GHz
Konektivita: Amazon Alexa, Google Home

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: