Používané - Aeotec Doorbell 6

Kód: AEOEZW192
Akcia
Značka: Aeotec
€64,99 –20 %
Poskodene_balenie_Aeotec_Doorbell_6
€64,99 –20 % €52 €43,33 bez DPH
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia

Aeotec Dorbell 6 umožní používanie Vášho zvončeka nie len na oznamovanie návštev, ale omnoho viac.

Pozor - tento produkt má poškodené balenie. Vrátený od zákazníka v rámci 14 dňovej lehoty. Plne funkčný, plná záruka, kompletné balenie. Môže niesť minimálne znaky použitia.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozor - tento produkt má poškodené balenie. Vrátený od zákazníka v rámci 14 dňovej lehoty. Plne funkčný, plná záruka, kompletné balenie. Môže niesť minimálne znaky použitia.

Aeotec Z-Wave zvonec

Aeotec Z-Wave domový zvonec

Smart dom = Smart zvonec

Z-Wave mení Váš dom na Smart. Doorbell 6 (Zvonec od Aeotecu) urobí z Vaších vchodových dverí Smart. Od momentu, keď ho zapojíte, už jednoduché stlačenie tlačítka dokáže ďaleko viac, ako len rozozvučiť zvonec.

Viete o návšteve, keď ste doma

Aeotec Doorbell 6 kombinuje 110dB sirénu s 1000 lumenovým svetlom čo znamená, že ak Vám niekto pri dverách zazvoní, okamžite o tom budete vedieť. Navyše, máte možnosť si vybrať až z 15 melódií zvončeka (záleží od riadiacej jednotky).

Screenshot 2019-07-16 at 15.43.29

Viete o návšteve, nech ste kdekoľvek

Samozrejme, o tom, že Vám niekto zvoní pri dverách viete vďaka Doorbell 6 a prepojeniu s riadiacou jednotkou, nech už ste kdekoľvek. Môžete dostať notifikáciu, prípadne môžete spustiť sériu akcií, aby ste ihneď privítali Vašu návštevu.

Bezpečnostné svetlo

Aby ste odlákali neželaných návštevníkov, ktorí môžu skúšať zvoniť na Váš dom aby si overili, či dom nie je prázdny, nastavte si jednoduchú scénu osvetlenia, ktorá rozsvieti svetlo v dome keď zazvoní zvonec.

Screenshot 2019-07-16 at 15.52.42

Z-Wave domový zvonec

Doorbell 6 si nastavíte v priebehu pár minút. Vnútorná siréna ako aj vonkajšie tlačítko majú obrovskú výhodu v tom, že podporujú najvyspelejší bezdrôtový Smart Home protokol Z-Wave Plus, vďaka čomu je ich inštalácia naozaj hračkou.

Navyše, celý systém domového zvončeka môžete rozšíriť až na 3 tlačítka. Takže či Vám niekto zvoní pri vchodových dverách, alebo od brány, vždy o tom budete vedieť.

z-wave-doorbell-6-outdoor-button@2x

Vonkajšie tlačítko

Jednoduchý dizaj vonkajšieho tlačítka, ktorého stlačenie okamžite pošle informáciu do vnútornej sirény, ako aj do riadiacej jednotky. Ponúka silný dosah a až 2 ročnú výdrž batérie. Tlačítko pracuje na frekvencií 433MHz, vďaka čomu dosiahne na vnútornú sirénku, aj keď je naozaj ďaleko. Toto tlačítko sa jednoducho inštaluje pomocou obojstrannej pásky alebo pomocou malých skrutiek.

Vnútorná sirénka, ktorá sa ideálne umiestňuje do 90 metrov ad tlačítka, dokáže prijímať informácie až z troch takýchto tlačítok.

Screenshot 2019-07-16 at 15.39.51

Aeotec vyvinul nový štandard zvončekov

Jednoduchý zvonček vypadá, že je jednoduchý na výrobu. Avšak v momente, keď ho chcete vyrobiť bezdrôtový, napájať ho z batérie a zabezpečiť s 3 vrstvami kódovania pre maximálne zabezpečenie, stáva sa niečo tak jednoduché ako zvonček komplexným riešením na výrobu. Aeotec osadil Doorbell 5 so všetkým, čo sa naučil počas svojho vývoja Z-Wave komponentov a prekopal celý postup od dola až hore.

Použite vnútornú jednotku aj ako sirénu

Vnútorná siréna môže byť použitá aj ako klasická siréna. Napríklad, ak Vám začne v dome unikať voda, môžete byť oboznámený hlasným tónom...

Klady:

+ Dosah vonkajšieho tlačítka je naozaj dobrý
+ Siréna je hlasná
+ V systéme Fibaro sa doorbell pridá ako niekoľko zariadení, každé je iný zvuk. Takže môžete pri narušení nechať pustiť sirénu, pri zazvonení zvonec...

Zápory:


- Siréna má nastavený senzor narušenia, hneď ako ju napojíte na napájanie, začne húkať.

Prečítajte si viac aj na našom blogu:

Hlavička blogu (10)

Dodatočné parametre

Kategória: Sirény
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Fibaro HC3, Fibaro HC2, Fibaro HCL, SmartThings
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
Rozmer vnútornej sirény: 70 x 70 x 40 mm
Protokol tlačítka: 433Mhz
Dosah tlačítko: 90 metrov bez prekážok
Dosah sirény k riadiacej jednotke: 100 metrov bez prekážok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2