Ovládač garáže Aeotec

Kód: AEOEZW062AA
€148,99 –13 %
Ovládač garáže Aeotec
€148,99 –13 % €130 €108,33 bez DPH
Momentálne nedostupné

Garážová brána je jedným z najpoužívanejších a najdôležitejších vchodov do vášho domu. Jej jednoduché ovládanie a kontrolu vám umožní ovládač garážovej brány od Aeotecu spolu so senzorom otvorenia.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Zabezpeč garážovú bránu

Garážová brána je vstupom do tvojho domu a ku tvojmu majetku, musíš si byť teda istý, že je bezpečná. Aeotec sa postaral o tom, aby tento ovládač nebol len tak ľahko prelomiteľný. Technológia Aeotec Gen5 používa kódovaný bezdrôtový signál. Vďaka tomu tento ovládač brány používa také isté zabepečenie proti hacknutiu ako banky - AES 128-bit. Navyše tento modul komunikuje na frekvencií Z-Wave, vďaka čomu obchádza bežne používané frekvencie ako Wifi či Bluetooth.

Nielen majetok, ale aj ľudia

Tento ovládač brány sa nestará len o zabezpečenie majetku, ale aj o to, aby sa tebe alebo členom tvojej rodine nič nestalo pri používaní brány. Spĺňa tak všetky podmienky normy UL325, ktoré musí spĺňať garážová brána.

Vizuálny signál - tento ovládač pred spustením akéhokoľvek pohybu spustí vizuálny signál a LED začne blikať.

Zvukový signál - pokiaľ vizuálny signál nie je viditeľný, tento ovládač môže upozorniť na prichádzajúci pohyb aj zvukom a to akoukoľvek nahranou MP3 (až 100 rôzných)

Všetko, čo potrebuješ, je v balení

Od úchytiek na stenu, cez kabeláž (2 kábly pripájané na bránu) až po USB kábel, ktorým môžeš do ovládača nahrať MP3. Všetko nájdeš v balení.

Manuálne ovládanie

Ovládač brány je možné nainštalovať tam, kde by si mal klasický vypínač. Vďaka tomu, že môžeš použiť vodiče, ktoré máš v krabičke vytiahnuté je inštalácia ešte jednoduchšia. A ovládať bránu budeš môcť aj manuálne, tlačítkom, ktoré je v strede tohto ovládača. 

Skutočne chytrá brána

Pripojená brána však neznamená len možnosť jej ovládania cez mobil či ovládač. Dôležitou súčasťou chytrej brány je aj to, aby si kedykoľvek vedel, či je brána zatvorená alebo otvorená. Preto je súčasťou balenia aj senzor na samotnú bránu. Tento senzor reaguje na jeho naklonenie. To znamená, že po tom, ako ho namontuješ na samotnú bránu dokáže reportovať svoje naklonenie. Predstav si teda, že už nikdy nezabudneš bránu otvorenú!

 

 

 

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Ovládanie okien/brán
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus
Napájane ovládača: cez 5V DC zdroj (súčasť balenia)
Napájanie senzora: batéria (2 roky výdrž)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2