Aeotec Merač energie - 2 svorky (200 A)

Kód: AEO_HEM2-200A
€141 €117,50 bez DPH
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné

Merajte spotrebu energie vo vašom inteligentnom dome a majte svoje účty pod kontrolou s touto Z-Wave Clamp Power Meter - two clamps(200A)

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Aeotec inteligentńy merač energie patrí medzi lacnejšie merače energie pre celý dom. Dokáže bezdrôtovo reportovať aktuálnu spotrebu a celkovú spotrebu za určité obdobie. Štatistiky je možné sledovať v Home Centre.

Po nainštalovaní do elektrickej skrinky, toto zariadenie budo monitorovať odber elektrickej energie pre celú budovu a reportovať naspäť do domáceho centra v jednotkach W alebo kW/h v reálnom čase. Takže môžete vidieť, koľko elektrickej energie reálne využijete a kedy. Zariadenie je napájané zo štandardného AC zdroja.

Tento model má dve svorky (meria až do 200 amperov)

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart merače energie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato
? Protokol: Z-Wave
Položka bola vypredaná…

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ako jediný ponúka aj komplet riešenie na ovládanie a sledovanie pozície garážovej brány.

Protokol2