Set: Secure termostat a ovládač boilera

Kód: SECESRT322-5
€119,90 €99,92 bez DPH
Dodanie do 5 dní
Môžeme doručiť do:
4.3.2020

Cenovo zvýhodnený set termostatu a ovládača boilera/elektrického radiátor vhodný pre pohodlné manuálne aj bezdrôtové riadene kúrenia. Teraz s podporou Z-Wave 500.

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

 

Termostat a ovládanie boilera

 

Vďaka tejto kombinácií sa Vaše kúrenie stane efektívnejším, ako kedykoľvek predtým. Najobľúbenejší termostat od spoločnosti Vision dokáže kontrolovať teplotu v miestnosti na základe Vami prednastavených teplotných programov. V systéme Fibaro si jednoducho nastavíte teplotné scény na základe dní v týždni, hodín, prípadne na základe toho, či je niekto doma. Tento termostat následne vysiela povel do  Actuatora, ktorý spúšťa boiler.
Picture

 


 

Picture
Termostat Vision SRT321

Termostat SRT321 je najčastejšie používaným v Z-Wave inteligentných domoch. Je napájaný batériou a jeho ovládanie je naozaj jednoduché. Ak si želáte kontrolovať teplotu manuálne, jednoducho otáčajte veľkým kruhom na prednej strane termostatu. 
Hlavnou výhodou tohto termostatu je ale ovládanie zo systému Fibaro. Vďaka rozšíreným možnostiam je možné termostat ovládať či už z mobilného telefónu, tabletu prípadne z PC.  Avšak ak je systém precízne nastavený, termostat sám ovláda teplotu vo Vašom dome tak, ako to Vám najlepšie vyhovuje. Prichádzate domov z práce? Vďaka vašej polohe systém vie, že sa blížite domov a automatický zapne kúrenie.

 

Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: