Eurotronic Spirit radiátorová hlavica

Kód: EURESPIRIT
€49,95 €41,63 bez DPH
Dodanie do 5 dní (> 20 ks)
Môžeme doručiť do:
25.9.2019

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Nová termostatická hlavica EUROtronic má kompletne nový dizajn. Môžete si zmeniť predný panel podľa svojej chuti (dostupné ako príslušenstvo) a prispôsobiť tak hlavicu svojmu interiéru.

Z-Wave používiatelia majú vďaka tejto hlavici naozaj veľa možnosti. Najzákladnejšou zmenou pri tejto hlavici je však jej podpora pre FLIRS(Frequently Listening Receiver Slave) To znamená, že hlavica dokáže na pokyny z riadiacej jednotky reagovať okamžite, bez potreby čakania na "wake up interval). Váš príkaz na zmenu teploty sa vďaka tomu na hlavici prejaví prakticky okamžite. 

Hlavica navyše obsahuje možnosť pripojiť extérne teplotné čidlo. Vďaka tomu je riadenie teploty presnejšie, keďže extérne čidlo môže byť umiestnené napríklad v strede miestnosti.

LCD displej na hornej strane je podsvietený a tlačítka na hlavici môžu byť uzamknuté v prípade, že chcete zabrániť manuálnemu ovládaniu na hlavici.

Farebné LED stredné tlačítko umožňuje intuitívne ovládanie, nakoľko užívateľ môže nasledovať inštrukcie založené na farbe blikania diódy.

Táto hlavica podporuje Z-Wave Plus protokol a je dodávaná so krytom batérií striebornej farby. V balení je taktiež dodatočný biely kryt.

 

Vlastnosti:

  • Frekvencia: 868,42 MHz
  • Balenie obsahuje: 1x EUROtronic Spirit Z-Wave Plus; 2x AA battérie; adaptéry pre RAV, RAVL & RA; Biela krytka
  • Napájanie: 2x AA Batérie
  • Životnosť batérií: 6-12 mesiacov
  • vstavané teplotné čidlo
  • FLIRS podpora

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre Smart kúrenie/chladenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
? Protokol: Z-Wave Plus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: