Homey štartovací balíček

Kód: HOMEY-EU-01-SET
ZadarmoZadarmo €481,97 –8 %
Homey štartovací balíček
€481,97 –8 % €445,38 €371,15 bez DPH
Momentálne nedostupné

Zvýhodená sada Homey spolu s Fibaro zariadeniami je ideálnym balíčkom pre jednoduché začatie budovania Smart Home. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

V tomto zvýhodnenom balíčku nájdete riadiacu jednotku Homey, ktorá patrí medzi tie, ktoré rozprávajú snáď všetkými jazykmi. Pozná Z-Wave, Zigbee, 433MHz, BT, WiFi, iR... Vďaka tomu môžete v tejto jednotke naozaj kombinovať to, čo potrebujete. Môžete s ním už v základe ovládať multimédiá (TV, DVD, HiFi...) a po pridaní ďalších komponentov to rozšíriť na skutočný Smart systém.

V balení sa okrem riadiacej jednotke nachádza Smart zásuvka Fibaro, ktorá je najmenšou Smart zásuvkou na svete a dokáže Vám nie len vypínať a zapínať zariadenie, ale taktiež meriať jeho spotrebu. Túto zásuvku môžete využiť napríklad na ovládanie lampy.

Druhým komponentom v tomto balíčku je Fibaro stmievač druhej generácie. Tento komponenty po nainštalovaní pod vypínač umožní ovládanie svetla v miestnosti. Môžete tak ovládať osvetlenie pomocou mobilnej aplikácie a samozrejme, pokiaľ je svetlo stmievateľné, môžete ho aj stmievať.

Aby ste však mohli so systémom vytvárať aj automatizáciu, pribalíme Vám taktiež Fibaro pohybový senzor, ktorý okrem pohybu sleduje aj teplotu a intenzitu osvetlenia. Tento senzor Vám v podstate umožní automatizovať jednu miestnosť. Vďaka kombinácií so stmievačom môžete samozrejme vytvárať scény svietenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvýhodnené sady
Záruka: 2 roky
Obsah balenia: 1xHomey, 1xFibaro zásuvka, 1x Fibaro pohybový senzor, 1x Fibaro stmievač 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Z Avatar autora | 29.5.2019
úplná spokojnosť , jednoduché používanie, logická tvorba scėn, komunikuje prakticky so všetkými produktmi. pokiaľ Homey 2 bude fungovať aj nadalej bez poruchy , nemá konkurenta v tejto cenovej kategórií .

Spoločnosť Athom má vo svojej ponuke len jeden produkt, a tým je riadiaca jednotka Homey. To však nijako neuberá na pridanej hodnote. Táto riadiaca jednotka patrí medzi TOP riadiace jednotky na trhu vďaka kvalite prepracovania svojho systému a jednoduchosti používania. Navyše len ťažko budete hľadať podporu viacerých protokolov ako ponúka Homey.

Pokiaľ však chcete riešenie, v ktorom môžete systém aj programovať pomocou LUA kódu, má Homey taktiež riešenie. Po nainštalovaní appky sa totiž jeho možnosti rozšíria aj o túto funkcionalitu. Výborné, však.

           Homey + Text Portrait