Homey 2.0 vianočný set

Kód: HOMEY-EU-03
Novinka
Značka: Athom
€514 –10 %
Homey vianočný set
€514 –10 % €462 €385 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
9.12.2019

Jedinečný vianočný set pre Váš Smart Home, ktorý obsahuje riadiacu jednotku Homey 2.0 a s prvkami, ktoré Vám pomôžu automatizovať Vašu obývačku. Ideálny darček pre technicky zameraného človeka, alebo pre Vás. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vianočný set Homey 2.0 obsahuje prvky pre zriadenie automatizácie v jednej miestnosti. Samozrejme, pridanie ďalších prvkov nie je nijako obmedzené a na riadiacej jednotke Homey 2.0 si viete postaviť aj celý Smart Home. Tento set obsahuje:

  • Homey 2.0 - vynikajúca riadiaca jednotka s podporou až 50 000 zariadení
  • Fibaro zásuvka malá zásuvka, ktorá Vám umožní ovládať zariadenia ale aj meranie spotreby
  • Hank štvortlačitko - na ovládanie všetkého, čo Vás napadne
  • Aeotec Multisenzor 6 - Senzor, ktorý sleduje pohyb, teplotu, silu svetla, vlhkosť aj UV.
  • Dual Nano vypínač - Dvojité relátka je najuniverzálnejší prvok. Môže ovládať svetlo, kúrenie, zavlažovanie...

 

A teraz viac o tom, čo dokáže Homey 2.0

Homey + App 1

S Homey je všetko prepojené

Homey kombinuje všetky Vaše bezdrôtové Smart zariadenia do jedného jednoduchého systému.

Celý Váš dom môžete ovládať jednoducho pomocou Vášho smart telefónu. Smart zariadenia budú fungovať v harmónií, nezávile na ich značke alebo protokole komunikácie - Homey podporuje viac ako 50 000 zariadení od tisícok výrobcov.

Homey App — Devices

Celý Váš dom vo vrecku

S bezplatnou Homey aplikáciou ste vždy tak trochu doma. Prijímate notifikácie zo senzorov alebo zvončeka, ovládate osvetlenie, zámky, zabezpečenie a kúrenie - odkiaľkoľvek na svete.

Ale to nie je všetko. Obnovená aplikácia Homey pre smartfóny vás umožňuje jednoducho manažovať a budovať automatizáciu vo Vašom dome. Nastavovanie scén, riadenie užívateľov, tvorba automatiky - všetko zvládnete len cez mobilnú aplikáciu.

Homey App — Thermostat

Váš dom, Vaše pravidla

Nastavte si, aby sa Vaše svetlo vyplo keď zapnete TV. Aby sa zapla Vaša obľúbená hudba keď prídete domov. Vypnite celý dom keď si ľahnete do postele. Zapnite svetlo v chodbe keď Vám niekto zazvoní na zvonec. Kreativite sa tu medze nekladú.

Kombinovanie zariadení, hudby ich vzájomné nastavovanie je vďaka Homey aplikácií detskou hračkou. Všetko môžete jednoducho manažovať.

Homey + App 3

Nekonečné možnosti a sloboda

Homey podporuje až 7 bezdrôtových protokolov:  Zigbee, Z-Wave, WiFi, Bluetooth, Infrared, 433MHz and 868MHz. Vďaka tomu sa môže rozprávať s tisíckami zariadení. Samozrejme, podpora nových zariadení neustále pribúda a to aj vďaka otvorenej platforme. 

Screen Shot 2018-04-06 at 10.00.37

Pretože Homey podporuje toľko protokolov, vy máte slobodu výberu a nemusíte si vybrať všetky zariadenia od jediného výrobcu. Vďaka tomu máte možnosť si vybrať presne to zariadenie, ktoré chcete - teraz, aj v budúcnosti. 

 Homey App — Flow

 

Ovládajte to tak, ako chcete vy

Váš dom môžete ovládať presne tak, ako chcete vy. Homey ponúka bezplatné aplikácie, vďaka čomu môžete Váš dom ovládať aj na diaľku.

Samozrejme, dnes už chceme ovládať všetko aj hlasom. Preto Homey podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa aj Google Asistent. Vďaka tomu môžete hlasom ovládať akékoľvek zariadenie vo Vašom dome. 

Niekedy je však možnosť jednoducho stlačiť tlačítko naozaj nenahraditeľná. Homey podporuje bezdrôtové tlačítka a diaľkové ovládače a vďaka tomu ich môžete používať tam, kde potrebujete. Napríklad pri vchodových dverách, pri posteli či v kuchyni. Tlačítkami si môžete vytvoriť presne takú atmosféru, akú máte radi. 

Homey App — Music

Podporované zariadenia a služby

Homey sa dokáže prepojiť so službami a zariadeniami, ako napríklad Sonos, Philips Hue, Nest, Chromecast, Spotify Connect, IKEA Tradfri, Alexa, Google Home, Tado, Somfy, Xiaomi, Fibaro, Qubino, Netatmo, Trust Smart Home, TP-Link, IFTTT, Nanoleaf, LIFX, Aeotec, Nuki, Danalock a mnoho ďalšími.

 

Pre kompoletný zoznam podporovaných služieb a zariadení navštívte https://apps.athom.com


-Homey Smart Home
-Homey a inšpirácia pre Ženy
-Homey a NanoLeaf - súhra farieb

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Protokol: Wifi, Zigbee, 433 MhZ, Z-Wave Plus, Bluetooth LE, 868 MHz, Infrared, NFC
Procesor: 1 GHz ARMv7 CPU
Pamäť: 512 MB Ram, 4GB Flash
Spotreba: 10W pri záťaži
Rozmery: ⌀ 12cm
Audio výstup: Internal Speaker 3.5mm Stereo Jack Bluetooth A2DP
Napájanie: Input: 100-240V~ 50/60 Hz 0.5A Output: 5V ⎓ 2.0A
Podporované zariadenia: https://www.athom.com/en/talks-with-homey/
Myimálny počet aplikácií: 20

Alexa

Gastro

Ok Google

Ukážka Flow

Všetko je pripojené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Athom má vo svojej ponuke len jeden produkt, a tým je riadiaca jednotka Homey. To však nijako neuberá na pridanej hodnote. Táto riadiaca jednotka patrí medzi TOP riadiace jednotky na trhu vďaka kvalite prepracovania svojho systému a jednoduchosti používania. Navyše len ťažko budete hľadať podporu viacerých protokolov ako ponúka Homey.

Pokiaľ však chcete riešenie, v ktorom môžete systém aj programovať pomocou LUA kódu, má Homey taktiež riešenie. Po nainštalovaní appky sa totiž jeho možnosti rozšíria aj o túto funkcionalitu. Výborné, však.

           Homey + Text Portrait