homee štartovací balíček

Kód: HOMEE-0001-SET
€410,97 –9 %
homee set
€410,97 –9 % €374,38 €311,98 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

Zvýhodená sada Homee spolu s Fibaro zariadeniami je ideálnym balíčkom pre jednoduché začatie budovania Smart Home. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje riadiacu jednotku homee spolu so Z-Wave modulom, vďaka čomu môžete pridávať akékoľvek Z-Wave zariadenie. Táto riadiaca jednotka je ideálna pre tých, ktorí chcú Smart Home najmä na riadenie na diaľku prípadne riadenie rôznymi režimami. Napríklad "Večerný režim", ktorý sa zapne po západe slnka Vám rozsvietí svetlo v záhrade, zatiahne žalúzie, zvýši kúrenie a postará sa o Vaše pohodlie. Režím "Preč" naopak všetko povypína a bude sledovať Váš dom pre prípad narušenia.

V balení sa okrem riadiacej jednotky nachádza Smart zásuvka Fibaro, ktorá je najmenšou Smart zásuvkou v segmente a dokáže Vám nie len vypínať a zapínať zariadenie, ale taktiež meriať jeho spotrebu. Túto zásuvku môžete využiť napríklad na ovládanie lampy.

Druhým komponentom v tomto balíčku je Fibaro stmievač druhej generácie. Tento komponent po nainštalovaní pod vypínač umožní ovládanie svetla v miestnosti. Môžete tak ovládať osvetlenie pomocou mobilnej aplikácie a samozrejme, pokiaľ je svetlo stmievateľné, môžete ho aj stmievať.

Aby ste však mohli so systémom vytvárať aj automatizáciu, pribalíme Vám taktiež Fibaro pohybový senzor, ktorý okrem pohybu sleduje aj teplotu a intenzitu osvetlenia. Tento senzor Vám v podstate umožní automatizovať jednu miestnosť. Vďaka kombinácií so stmievačom môžete samozrejme vytvárať scény svietenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvýhodnené sady
Záruka: 2 roky
Obsah balenia: 1xhomee, 1xhomee Z-wave Cube, 1xFibaro zásuvka, 1x Fibaro pohybový senzor, 1x Fibaro stmievač 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: