Home Center 2 Vianočný set

Kód: FIB_HOMEC3
Novinka
Značka: Fibaro
ZadarmoZadarmo €824 –15 %
Vianocny sett Fibaro
€824 –15 % €699,99 €583,33 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
9.12.2019

Vianočný set Fibaro obsahuje všetko, čo potrebujete na začiatok budovania Vášho Smart Home systému. Pri tomto sete sa nemusíte obávať toho, že nezvládne rozšírenie. Na Fibaro Home Center 2 môžete pokojne pripojiť viac ako 200 zariadení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vianočný set Fibaro obsahuje všetko potrebné pre začiatok budovania Smart Home systému. Tým pádom je ideálnym darčekom pre náročného človeka, ktorý chce Smart Home dostať na vysokú úroveň bez obmedzení. Tento set obsahuje:
  • Fibaro Home Center 2 - riadiaca jednotka, ktorá má všetko. Širokú podporu zariadení, výkon, stabilitu a silnú firmu za sebou.
  • Fibaro zásuvka - Ideálna práve na Vianoce na ovládanie vianočného stromčeka. 
  • Hank štvortlačítkový ovládač - batériový ovládač, ktorým môžete riadiť akékoľvek funkcie Vášho domu
  • Aeotec multisenzor 6 - naj-univerzálnejší senzor v ponuke, meria až 6 hodnôt s ktorými môžete ľubovoľne pracovať.
  • Dvojité relé Fibaro - univerzálny modul, ktorým môžete ovládať svetlo, zásuvku či iné zariadenia. Navyše s meraním spotreby.

Teraz už viac o samotnej riadiacej jednotke:

Home Center 2

Home Center 2 je mozgom celého Fibaro systému alebo akéhokoľvek systému založeného na systéme Z-Wave. Dizajn zariadenia Home Center 2 bol vyvíjaný a navrhovaný tak, aby sme doň mohli implementovať mnohé jedinečné funkcie, ktoré ešte neboli použité. Home Center 2 mení automatizáciu fungujúcu na Z-Wave a predstavuje skutočnú Domácu inteligenciu.

 

Exkluzívne hliníkové telo

Vložili sme obrovské úsilie do vytvorenia prefektného dizajnu a kvality konštrukcie, aby Vám Home Center 2 od Fibara ulahodil už na prvý pohľad. Čo vidíte - to dostanete. Home Center 2 od Fibara je vyrobené s kvalitného hliníka. Nenájdete na ňom žiadný lacný plast. Home Center 2 nie je však len dobre vyzerajúce zariadenie. Skutočné inovácie nájdete vo vnútri.

Picture
 

Extrémne rýchla a efektívna hardvérová štruktúra

Picture
 
Picture
 
Picture
Intel Atom 1.6 Ghz procesor
Vďaka svojej efektívnosti, Home Center 2 je oveľa, oveľa rýchlejšie než iné Z-Wave centrá, ktoré sú momentálne k dispozícií. Komunikácia v sieti Z-Wave sa dramatický zlepšila čo má za výsledok okamžitú odozvu na príkazy zaslané užívateľom.  
 
 
4 GB MLC zálohovací disk
Dramatické zvýšenie bezpečnosti vďaka vhodnému prístupu Fibara k ochrane dát. Každé Home Center 2 má vlastný zálohovací disk, ktorý nesie zálohu systému, jedinečnú pre každé centrum. Tento komponent zabraňuje neautorizovanému prístupu do systému. Ďalšou výhodou tohoto riešenia je rýchle a jednoduché opravenie systému v prípade akejkoľvek poruchy.
   
1GB Ram, 2GB SLC Disku
Veľká pamäť + rýchly procesor = rýchla komunikácia medzi Fibaro systémovými zariadeniami. Hardvérová architektúra použitá v Home Center 2 robí zo Z-Wave domácej automatizácie systém fungujúci rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.                                                                                                                                                                                                         
 

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Pripoj káble tak, ako to vidíš nižšie...
Zapoj elektrický kábel do POWER portu a sieťový kábel do LAN portu.

Picture

Asi po dvoch minútach po zapojení bude Home Center 2 pripravené na prácu. Štandardne zariadenie čaká na IP adresu z Vášho DHCP servera. Ak ste si neni istý, stláčte a podržte RECOVERY tlačítko. Vďaka tomu si Home Center 2 nastaví automatickú statickú IP adresu 192.168.81.1 Na pripojenie do Home Center 2 stačí túto adresu zadať v internetovom prehliadači Vášho PC.
Picture
 

Nové možnosti vďaka prepojeným zariadeniam

Určite ste sa už stretli s tým, že termostat v dome má úplne nesprávne umiestnenie a zbytočne kúrite v celom dome keď chcete kúriť len v jednej izbe. Práve tieto problémy dokáže Fibaro vyriešiť vďaka prepojeným zariadeniam. Napríklad prepojenie medzi teplotným senzorom, ktorý je súčasťou pohybového senzoru a relátkom, ktoré Vám ovláda kúrenie Vám v systéme Fibaro vznikne virtuálny termostat. Ak si takto pripojíte zariadenia v každej miestnosti, jednoducho si vytvoríte Smart zónové kúrenie.

 
Picture

Výborný komfort vďaka panelu zariadení

Veľkou výhodou systému Fibaro sú takzvané panely. Ide o predprípravené funkcie systému, ktoré sú zamerané na tieto oblasti:
 
- Riadenie kúrenia - či už potrebujete ovládať elektrické kúrenie pomocou termostatov, alebo riadiť teplovodné podlahové kúrenie či radiátory, panel kúrenia Vám pomôže. Jednoducho si v ňom nastavíte harmonogram na každý deň v týždni a už sa nestaráte o to, aký typ kúrenia v ktorej miestnosti je. Takéto zónové kúrenie samozrejme môže byť kombináciou rôznych typov kúrenia (napríklad radiátory a podlahové kúrenie). Pomocou bežných scén si potom samozrejme môžete nastaviť naozajstné SMART KÚRENIE a napríklad vypnúť kúrenie keď otvoríte okno...

- Riadenie chladenia -
nastavenie správnej teploty počas letných mesiacov prispeje k Vášmu komfortu. Podobne ako pri riadení kúrenia, aj na chladenie má Fibaro svoj panel. Stačí správne nastaviť Váš fan/coil termostat alebo pripojiť klímu a o viac sa nemusíte starať.

- Riadenie vlhkosti -
pokiaľ máte doma odvlhčovač, možno ste sa stretli s tým, že nastaviť správnu vlhkosť v správne časy dňa nie je úplne ľahké. Fibaro na to však má riešenie a pomôže Vám aj v tomto prípade. Stačí Váš odvlhčovač zapojiť pomocou Smart zásuvky a prepojiť ho na senzor vlhkosti

- Riadenie zavlažovania -
v dome sa systém stará o Vaše pohodlie, no vo Fibare nezabudli ani na Vašu záhradu. Pomocou panelov zavlažovania si jednoducho nastavíte to, kedy a ako intenzívne sa majú zavlažovať jednotlivé zóny záhrady. Pridaním senzora zrážok právnym nastavením scén neskôr docielite aj odloženie zavlažovania v prípade dážďa. Pozrite si video ukážku ovládania zavlažovania pomocou aplikácie Fibaro 

- Riadenie zabezpečenia - aj keď Fibaro systém nie je systémom zabezpečenia, pre tých, ktorý plnohodnotnú zabezpečovačku nemajú ponúka panel Alarmu. Vďaka tomuto panelu a s použitím napríklad senzorov dverí a vonkajšej sirény môžete spustiť alarm v prípade otvorenia dverí či okna vo Vašej neprítomnosti.
 
 
Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

 

vyber riadiacej jednotky

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2
? Protokol: Z-Wave

Čo dokáže systém Fibaro

Rozhranie Fibaro Home Center 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.