euFRAME rámik na iPAD komplet

Kód: FBWP-PXS-03
€690 €575 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Pokiaľ chcete rámik na stenu s iPadom, ktorý vypadá perfektne a nemusíte sa starať o jeho nabíjanie, nechcete vidieť trčiace káble z navíjačky... tak toto je to ideálne riešenie. 

V tomto kompletnom balíku navyše dostanete všetko, čo potrebujete, VRÁTANE iPAD AIR! Farba rámika PIANO ČIERNA.

Detailné informácie

Podrobný popis

euFRAME je panel na iPAD, ktorý sa pernamentne zabuduje do steny a následne slúži ako nástenný panel na ovládanie Vášho Smart Home, prípadne na riadenie hudby ako aj na prijímanie návštevy cez videovrátnika. Vy tak môžete všetko riadiť z jedného krásneho lokálneho tabletu.

Balenie tohto rámiku je ukážkové. Čierna krabica pôsobí luxusným dojmom. Predný panel je balený osobitne, avšak ani v tomto prípade výrobca nešetril na dizajne.

Eutonomy euFRAME

Po otvorení väčšieho balíčku máte okamžite k dispozícií inštalačnú pomôcku, vďaka ktorej môžete presne pripraviť otvor v stene. Jednoducho si podľa pomôcky zakreslíte výrez a podľa rozmerov, ktoré tu tiež nájdete, pripravíte otvor pre rámik.

Eutonomy rámik na ipad inštalácia

A samozrejme, keď pokračujeme v odbaľovaní balenia, nachádzame tu samotnú vnútornú časť rámika. V tomto kompletnom balení sa samozrejme nachádza aj iPad AIR (black, RETINA, 16GB Wifi), takže máte všetko, čo potrebujete.

Rámik na stenu pre iPAD

Po odobratí iPADu môžeme vidieť, že rámik v sebe obsahuje kompletnú elektroniku vrátane pár extra funkcií. Stačí priviezť napájanie 230V a zapojiť ho a samozrejme rámik zabudovať do pred-pripravenej diery v stene. 

eu Frame rámik na tablet

Tento rámik obsahuje dva senzory. Prvým je pohybový senzor umiestený na ľavej strane. Tento senzor umožňuje zapínanie displeja iPadu keď k nemu pristúpite. Tento senzor môže fungovať v dvoch citlivostiach, ktoré je možné nastaviť malými PIN prvkami pri konektore senzora. Túto funkciu je samozrejme možné aj deaktivovať.

Rámik s automatickým zapínanim na stenu

Druhý senzor, ktorý tu nájdete, oceníte najmä v prípade, ak rámik inštalujete na miesto, kde sa pohybujú aj cudzí ľudia. Ide o senzor, ktorý spustí zabudovanú sirénu v prípade odobratia iPADu. Táto hlasná siréna sa bude ozývať niekoľko desiatok sekúnd. Zároveň, v rámiku nájdete aj binárny výstup, ktorý môžete zapojiť do Vášho alarmu ako ďalší senzor a v prípade odobratia iPADu sa môže spustiť celý alarm v dome. Samozrejme, použiť je možné aj napríklad univerzálny binárny senzor a posielanie stavu tohto senzora do systému Smart Home.

Zabezpečený rámik na stenu iPad

Po správnom zapojení nám ostáva už len pripojiť iPAD, ktorý sa z rámika bude aj nabíjať (pri plnom nabití sa nabíjanie vypne aby sa šetrila batéria).

dock pre ipad

Následne sa jednoducho pripojí predný panel, ktorý nám bude držať vďaka 4 magnetom (sú dostatočne silné). A rámik je hotový. Krásne riešenie.

Rámik na iPAD

Samozrejme, predný rámik vypadá inak pri jednotlivých dizajnoch. V ponuke kompletného balíku však je k dispozícií len piano čierny lesklý. 

Klady:
+ výborná cena v porovnaní s konkurenčnými riešeniami
+ kompletné balenie vrátane iPad aj predného panelu
+ jednoduchá inštalácia
+ dva senzory 
+ výhodná cena komplet balenia

Zápory:
- matný rámik je náchylný na odtlačky

Záver:

Ak hľadáte rámik na stenu, ktorý bude slúžiť na riadenie všetkého, čo doma máte (je to predsa iPad) a nemáte voľný iPad, ktorý by ste do neho vložili, je toto balenie práve pre Vás. Pokiaľ však už iPAD máte, je pre Vás výhodnejšie pravdepodobne kúpiť samotný rámik a prispôsobiť si predný panel presne podľa svojich predstáv.

*- iPad, ktorý je súčasťou balenia, je z programu Apple Refurbished, teda je to iPAD s plnou 2 ročnou zárukou, ktorý má nové vonkajšie časti. Nie je však v originálnom balení. iPAD nenesie žiadne a ak tak len minimálne známky používania z dôvodu vkladania do balenia euFrame.

Dodatočné parametre

Kategória: Rámiky na iPad Eutonomy
Záruka: 2 roky
Obsah balenia: Predný panel, iPAD AIR a rámik do steny
Napájanie: 110 – 240 V AC, 50 – 60 Hz
Spotreba: max. 14 W
Rozmery balenia: 299.7 x 182.9 x 49.1 mm
Ochrana: proti prehriatiu a preťaženiu
Hlasitosť sirény: 89 dB vo vzdialenosti 10 cm
Pre použitie v teplotách: 0°C to +50°C
Prostredie s vlhkosťou: ≤90%, bez kondenzácie
IP ochrana: IP20
Alarmový výstup: max. 120 mA, RON=2,2 kΩ
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Eutonomy je poľský výrobca doplnkov pre Smart Home. Vo svojom portfóliu má dve základné rady výrobkov. Prvou sú DIN moduly pre Fibaro produkty. Tieto sú navrhnuté špeciálne na každý jeden z Fibaro komponentov a umožňujú profesionálnu inštaláciu na DIN lištu. Veľkou výhodou tohto riešenia je to, že DIN moduly obsahujú tlačítka pre spínanie daného komponentu v prípade napríklad výpadku systému.

Druhým výrobkom spoločnosti Eutonomy je rámik na stenu určený pre iPad. Vďaka tomuto riešeniu môžete ovládať svoj Smart Home naozaj pohodlne. Navyše tento rámik svojou cenou prekonáva všetku konkurenciu.

Na slovenskom trhu zastupujeme spoločnosť Eutonomy exkluzívne od roku 2018.