Daikin online ovládač pre FIBARO HC3/HC3L

Kód: DAIKIN_FIBARO
Funguje s FIBAROM
Značka: FIBARO
€0,01 €0,01 bez DPH
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
Možnosti doručenia

Daikin online ovládač QA pre Fibaro HC3 / HC3L poskytujúci virtuálne ovládanie termostatu a virtuálne senzorov.

Autor: Domotika.BG

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Info a vlastnosti

Táto aplikácia sa pripája k ovládačom Daikin WiFi BRP069Axx/BRP069Bxx (BRP069Cxx nie sú podporované), ktoré umožňujú lokálne pripojenie a poskytujú virtuálne termostatické zariadenie v rozhraní a aplikáciách Fibaro HC3 / HC3L.

Aplikácia využíva ovládacie rozhranie API, ktoré pochádza z aplikácie Daikin Online Controller.

Ak na ovládanie jednotky AC používate aplikáciu Daikin Residential Controller, táto aplikácia pre Vás nebude fungovať!

Po nahraní aplikácie musíte nastaviť premennú „ipaddress“ na IP adresu Vašej jednotky Daikin (zadajte iba IP adresu, žiadne porty, žiadne http://). IP adresu nájdete v oficiálnej mobilnej aplikácii Daikin.

Tento QA je schopný aktualizovať QA iných virtuálnych senzorov o izbovú teplotu, vonkajšiu teplotu a vlhkosť v miestnosti.

Aby ste ich mohli použiť, vytvorte novú QA a vyberte typ ako „Temperature sensor“ (Snímač teploty) alebo „Humidity sensor“ (Snímač vlhkosti). Poznačte si ID zariadenia pre novovytvorené virtuálne senzory. Nastavte zodpovedajúce ID zariadenia v týchto premenných QA takto:

  • room_temp_id = ID virtuálneho teplotného snímača, ktorý bude zobrazovať izbovú teplotu načítanú z Daikin AC
  • room_hum_id = ID virtuálneho snímača vlhkosti, ktorý bude zobrazovať vlhkosť v miestnosti načítanú z Daikin AC (POZNÁMKA: nie všetky jednotky AC to podporujú)
  • outside_temp_id = ID virtuálneho teplotného snímača, ktorý bude zobrazovať vonkajšiu teplotu načítanú z Daikin AC (POZNÁMKA: Zdá sa, že vonkajšia teplota je k dispozícii iba vtedy, keď je klimatizačná jednotka zapnutá)

Zmena smeru ventilátora (horizontálny, vertikálny výkyv) zatiaľ nie je implementovaná. Napíšte autorovi v prípade, ak ju potrebujete. Akékoľvek pripomienky, návrhy a hlásenia chýb sú vítané!

 

Platformy

HC 3 Lite, HC 3

Stiahnutie QA:

QA si môžete stiahnúť priamo v záložke "Súvisiace súbory" alebo na FIBARO Marketplace

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory