Popp HUB - riadiaca jednotka

Kód: POPE011801OFF
€149,99 €124,99 bez DPH
Vypredané

Najnovšia riadiaca jednotka Popp Hub zaujme nie len svojmi rozdmermi, ale aj svojím potenciálom. 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Riadiaca jednotka v modernom štýle. Taký je nový mozog pre Smart Home - Popp Hub

Senzory, vypínače, termostaty, kamery a mnoho ďalších zariadení dokáže urobiť Váš dom inteligentným. Všetky tieto zariadenia ale potrebujú riadiacu jednotku, ktorá umožňuje komunikáciu medzi nimi. 

 

Popp Hub druhej generácie je malá a kompaktná riadiaca jednotka s podporou Z-Wave technológie. Vďaka tomu umožňuje ovládanie celého domu cez telefón, tablet, alebo PC. V jednej sieti môžete používať až 230 zariadení od rôzných výrobcov a taktiež umožniť priamu komunikáciu (asociáciu) medzi zariadeniami. 

Popp Hub popri možnosti pripojenia cez Wifi a podpore Z-Wave technológie umožňuje rozšírenie podpory o ďalšie štandardy, ako napríklad EnOcean cez vstavaný USB port. 

Táto riadiaca jednotka pracuje so softvérom "Z-Way", prvým Z-Wave Plus certifikovaným softvérom, ktorý taktiež umožňuje prepojenie rôzných technológií do jedného celku.

Vývoj tejto jednotky bol zameraný na jednoduchosť ovládania a bezpečnosť. Takže je to jeden z najbezpečnejších riadiacích systémov vo všeobecnosti. Vďaka integrovanej databáze zariadení a jednoduchému krok-po-kroku pridávaní nových zariadení je rozšírovanie systému skutočne jednoduché. Veľkou výhodou tohto centra je schopnosť pridať naozaj všetky Z-Wave zariadenia. (zmena spôsobu rozpoznávania zariadení)

S použitím takzvaných aplikácií od nezávislých Z-Way developerov a užívateľskej komunity môžete nastaviť mnoho automatizovaných scén prakticky okamžite. Môžete napríklad vypnúť zásuvku v určitom čase, stíšiťi ntenzitu osvetlenia podľa aktuálne nameraných LUX, zmeniť teplotu celého domu na vami požadovanú len stlačením jedného tlačítka.

Samozrejmosťou je bezplatná aplikácia pre telefóny a tablety.

Pohodlie, bezpečnosť, úspora - Tvoj dom dokáže toho omnoho viac!!

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

vyber riadiacej jednotky

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Napájanie: 5VDC
? Podporované: Popp Hub (Z-Way softvér)
? Protokol: Wifi, Z-Wave Plus
Procesor: MT7620A, 580 MHz
Pamäť: 128MB DDR2
Ukladací priestor: 16 MB flash + 4 GB vstavaná SD
Séria Z-Wave: 500 (Plus)
USB port: 1
Rozmery : 110x110x19 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky značky Popp nemajú v Smart Home systémoch Z-Wave konkurenciu. Popp ponúka produkty, na ktoré iný výrobca nemyslel, ako uzáver prívodu vody, zrážkomer... Ich najslávnejší produkt je však Popp radiátorová hlavica