Aeotec Smart Home Hub - zvýhodnená sada

Kód: GP-AEOHUBV3SET
Funguje so SmartThings
Značka: Aeotec
€362,99 €302,49 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Hľadáte perfektné riešenie pre ovládanie kúrenia v byte a chcete mať aj dohľad nad tým, čo sa u Vás deje? Presne pre Vás je určená táto zvýhodnená sada SmartThings.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máme pre Vás exkluzívnu ponuku. Zvýhodnená sada Smart Things obsahuje všetko, čo potrebujete na začiatok, aby ste mohli ovládať až 3 radiátory plus aby ste mali dohľad nad Vaším bytom či domom. Samozrejme, tu to nekončí, rozširovať systém je možné aj dodatočne pomocou ďalších Z-Wave či Zigbee zariadení.

Sada obsahuje:

Ukážka inštalácie POPP radiátorovej hlavice:

Ukážka inštalácie Aeotec Kamery:

 

Riadiaca jednotka Smart Home Hub vám umožňuje automatizovať a ovládať veľké množstvo inteligentných zariadení a prinútiť ich pracovať v súzvuku na vytvorení plynulého inteligentného domu. Jednotka využíva protokoly Zigbee, Wi-Fi a Z-Wave. Aplikácia SmartThings pre iOS a Android umožňuje sledovať a ovládať vaše pripojené zariadenia odkiaľkoľvek. Upozornenia dostanete aj z pripojených zariadení, keď dôjde k neočakávanej aktivite. Hlasové ovládanie je k dispozícii prostredníctvom Amazon Alexa a Asistenta Google.

Aeotec Smart Home Hub

Pomocou osobných nastavení nastavte svoje zariadenia tak, aby pracovali samostatne. Režimy založené na čase, ktoré sami vytvárate, ako napríklad večerný režim, vám umožňujú tvarovať atmosféru, ktorú chcete, bez toho, aby ste sa museli pohybovať zmenou osvetlenia, zapnutím hudby a iných zariadení pre ideálne domáce prostredie zakaždým.

 • Monitorujte a ovládajte pripojené zariadenia pomocou aplikácie SmartThings
 • Prijímajte oznámenia o zmenách stavu pripojených senzorov
 • Automatizujte osobné rutiny pomocou SmartThings
 • Kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa
 • Podporuje ZigBee 3.0, Z-Wave, Wi-Fi
 • Kompaktný a jednoduchý dizajn

Minimálny a nenápadný dizajn vám umožní vložiť Smart Home Hub do vášho domáceho prostredia. Malý rozmer a elegantný vzhľad harmonicky ladia s vaším domom, takže ho môžete umiestniť na ideálne miesto tak, aby dopĺňalo váš domov.

smartthings

AKO NAPLNO VYUŽIŤ SMARTHINGS ZARIADENIA ?

Smart Home Hub riadiaca jednotka vám umožňuje ľahko automatizovať a ovládať veľké množstvo inteligentných zariadení a prinútiť ich pracovať v súzvuku tak, aby vytvorili plynulý inteligentný dom. Začať je ľahké ...

KROK 1 - Smart Home Hub riadiaca jednotka

Váš inteligentný domov potrebuje mozog, takže začnite s riadiacou jednotkou Aeotec Smart Home Hub (Smart Things Hub). Bezdrôtové pripojenie sa spája s veľkým počtom inteligentných zariadení a umožňuje ich bezproblémovú spoluprácu.

KROK 2 - Smart Home inteligentné zariadenia

Potom pridajte niektoré inteligentné zariadenia a uveďte svoj domov do práce. Smart Home Hub pracuje s celým radom pripojených zariadení vrátane svetiel, kamier, zámkov, termostatov, senzorov a ďalších.

KROK 3 - Hlasový asistent

Nakoniec pomocou svojho hlasového asistenta ovládajte Váś domov. Smart Home Hub zariadenia sú kompatibilné aj s Google Home, alebo Amazon Alexa.

Aeotec pracuje s tisíckami inteligentných zariadení a systémov - a zoznam neustále rastie. Vybrať si môžete aj niektoré zo Z-Wave zariadení, alebo si spestrite váš živoť so zariadeniami Philips Hue.

Tu nájdete všetky kompatibilné zariadenia.


 

OVLÁDANIE POMOCOU APLIKÁCIE

Pripojte, automatizujte, naplánujte a spravujte všetky svoje zariadenia, elektroniku a zariadenia kompatibilné s technológiou SmartThings pomocou jedinej ľahko použiteľnej aplikácie - z domova ... alebo kdekoľvek na svete.

smartthings-app-monitor

MONITOROVANIE

Overte si stav vašich zariadení

smartthings-app-control

OVLÁDANIE

Jednoduché ovládanie zariadení

smartthings-app-automate

AUTOMATIZÁCIA

Automatizácia a naplánovanie

 


TECHNICKÉ PARAMETRE :

 • Rozmery: 127 x 29 x 126 mm
 • Hmotnosť: 156.8 grams
 • Farba: Biela
 • Teplotný rozsah: 0-40 °C
 • Pripojenie: bezdrôtové ( Z-Wave (921.4 MHz), Zigbee (IEEE 802.15.4), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), káblové ( ethernet )
 • Vstupné napätie: AC 220 - 240 V
 • Výstupné napätie: 9V (1,67A) alebo 5V (2A)
 • Balenie obsahuje: Riadiaca jednotka, napájací adaptér, kábel LAN, Stručná príručka spustenia a Príručka o bezpečnosti a ochrane zdravia

Výhody:
Exkluzívna ponuka len u nás
- jednoduchá inštalácia
- podpora SmartThings domácich spotrebičov
- pekná integrácia so Samsung TV

Nevýhody:
Niektoré funkcie sú závislé na internetovom pripojení, čo sa však postupne mení a týchto funkcií je čoraz menej

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
Protokol WiFi: 802.11a/b/g/n/ac
ZigBee: Ano
Z-Wave: Ano
Rozmery: 127 x 29 x 126 mm
Hmotnosť: 156.8 g
Farba: Biela
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie