Aeotec Nano vypínač bez merania spotreby

Kód: AEOEZW139OFF
Tip Funguje s FIBAROM Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€45,99 €38,33 bez DPH
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.8.2021

Nano vypínač ponúka úplnú kontrolu, jednoducho. Neuveriteľne malý Nano vypínač sa nainštaluje za akýkoľvek vypínač, bez špeciálnych požiadaviek. Jednoducho zlož vypínač, nainštaluj zaň Nano vypínač a nanovo nalož vypínač. Svetlo či zásuvku tak už môžeš ovládať aj bezdrôtovo. Tvoje staré vypínače sa tak stávajú modernými a bezdrôtovými.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 Aeotec Nano vypínač.

Bez funkcie merania spotreby!Ovládaj akýkoľvek vypínač. Odkiaľkoľvek. Bezdrôtovo.

Zásuvky a vypínače svetiel boli neuveriteľnými vynálezmi. Zmenili svet. Avšak pokiaľ nemôžeš stáť hneď vedľa nich a manuálne ich stlačiť tak sú zbytočné. Toto sa však zmenilo. Budúcnosť je chytrejšia, a chytrejší je aj tvoj dom. Nano vypínač ponúka kompletnú bezdrôtovú kontrolu nad vypínačmi a zásuvkami. (V spojení s riadiacou jednotkou Z-Wave)

 
aeotec-nano-switch

 

Totálna kontrola

Nano vypínač ponúka úplnú kontrolu, jednoducho. Neuveriteľne malý Nano vypínač sa nainštaluje za akýkoľvek vypínač, bez špeciálnych požiadaviek. Jednoducho zlož vypínač, nainštaluj zaň Nano vypínač a nanovo nalož vypínač. Svetlo či zásuvku tak už môžeš ovládať aj bezdrôtovo. Tvoje staré vypínače sa tak stávajú modernými a bezdrôtovými. Akonáhole je Nano vypínač nainštalovaný pod existujúci vypínač, môžeš využívať všetky možnosti, ktoré ti dáva Z-Wave Plus. Umožňuje ti to ovládať, automatizovať a monitorovať tvoje svetlo alebo zásuvky. A to odkiaľkoľvek a kedykoľvek. S Nano vypínačom nemusíš meniť pôvodné vypínače či zásuvky, aj naďalej ich môžeš používať tak, ako doteraz. 

nano-switch-wiring

 

Celý dom.

Nano vypínač je nástroj, ktorý nainštaluješ za minútu a umožňuje ti naozaj veľké veci. Dokáže ovládať elektroniku, ktorú používaš každý deň, ako napríklad svetlá, multimédia, spotrebiče... Avšak s rastom tvojho SMART HOME pribudnú aj ďalšie zariadenia, ako je bezpečnostné zariadenia, zavlažovanie, kúrenie...Nano Vypínač to všetko zvládne. 
z-wave-heater-on
 

Dokonale malý.

 Nano vypínač sa inštaluje pod existujúci vypínač alebo do zásuvky. Aby to bolo možné, musí byť dokonale malý. A on je. 60% menší ako prvá verzia Micro Smart Vypínača od Aeotec. Meria iba 19,5mm na hĺbku a bol navrhnutý tak, aby ho bolo možné naunštalovať do každej inštalačnej krabičky (Odporúča sa 6cm z dôvodu možného prekážania káblov alebo Wago svoriek)Screen Shot 2017-07-17 at 12.48.31
 
Porovnanie:
  
Z-Wave moduly od Aeotecu sú veľkostne veľmi podobné ostatným značkám. Sú však jemne robustnejšie, čo do určitej miery robí ich nevýhodu pokiaľ nemáte pod vypínačom dostatok miesta, avšak ich robustnosť má v porovnaní s konkurenčnými výrobkami význam. 
 
relátka Z-Wave
 
Konštrukčne je však Aeotec jednoznačne najpevnejším modulom, čo je cítiť hneď na prvý dotyk. Jeho hmotnosť, použitý materiál ako aj sila svorkovnice sú na pocit o triedu lepšie ako pri konkurenčných produktoch.
 
relátka zvrchu
 
Tento modul je po celej šírke trochu širší ako ostatné, nakoľko Qubino modul práve v tejto oblasti dominuje a Fibaro moduly, sú síce v určitej časti širšie, v polovici sa však jemne zúžujú. Rozdiely medzi Aeotec a Fibaro sú však minimálne. Philio modul, aj keď je jemne užši, má celkovo najväčšie rozmery.
 
Veľkosť Z-Wave modulov
 
 
 
 
 
 
Výhody:
 
+ Modul je vysokej kvality, pevný
+ Možnosť použiť s 230V ako aj 24V
+ Vynikajúca cena!!!
   
Nevýhody:
 
- Jemne väčšie rozmery
 
Záver:
 
Relátko so spínaním až 6,5A, či už pri 230V alebo 24V za cenu pod 50€? Toto relé je o 14€ lacnejšie ako konkurenčné výrobky a je o polovicu silnejšie. Je treba niečo dodať? Relé je perfektným riešením pre spínanie čohokoľvek čo potrebujete, zároveň s meraním spotreby. Podpora v systéme Fibaro a Homey:
 
Relé je v oboch systémoch podporované, v systéme Fibaro je len potrebné schovať nepouživané časti zariadenia a v systéme Homey je podporované ako generické zariadenie.
 
 
Technické parametre:
 
Maximum: 2300 W
Funguje s vypínačmi aj tlačítkami
Vlastná spotreba: < 0,8 W
Z-Wave generácie 5
Vyžaduje si nulový vodič
Malý, ale bez kompromisov v bezpečnosti - 4.2cm x 4cm x 2.5cm
230V aj 24V použitie

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre SMART OSVETLENIE
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC, 24VDC
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus
Výkon: 2300W
Výstupy: 1
Napájanie: 230VAC alebo 24VDC
Spínanie: 230VAC alebo 24VDC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2