5x Stmievač 2 FIBARO

Kód: 5XFIBEFGD-213
Funguje s FIBAROM Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: FIBARO
€299,95 –5 %
5x Stmievač 2 FIBARO
€299,95 –5 % €284,99 €237,49 bez DPH
Skladom na predajni (25 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2020

Sada obsahuje 5x FIBARO Dimmer 2

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

Zvýhodnená sada obsahuje 5x FIBARO Stmievač 2

FIBARO Dimmer 2 je priamym nástupcom svojho predchodcu, veľmi obľúbeného FIBARO Dimmer. V svojom tele okrem toho, čo zdedil po predchádzajúcej verzií, nesie aj novinky, medzi ktoré patrí:

  • Automatiká, samo kalibrácia
  • Meranie spotreby
  • 2 vodičová inštalácia
  • Z-Wave 500 čip
  • Z-Wave PLUS certifikácia
  • Vstavaná konfiguračná LED dióda
  • Nové, väčšie terminály pre vodiče
Nechajte si rozsvietiť Váš domov
 
Senzor tak malý, že sa zmestí za Váš vypínač sa v kombinácií s celým systémom stáva jednou z hlavných súčastí. Veď ktoré zariadenie používame viac ako osvetlenie?
Stmievač od spoločnosti FIBARO je vďaka svojím malým rozmerom možné vložiť za akýkoľvek vypínač.
Picture

 


 

Picture
Inštalácia, ktorú nezbadáte
Vďaka Z-Wave technológií si ani tento modul nevyžaduje žiadnu úpravu Vášho domu. Nepotrebujete ťahať drahé káble, búrať stenu a dokonca po inštalácií ani upratovať. Modul sa jednoducho napojí na existujúcu kabeláž a s domácim centrom komunikuje pomocou bezdrôtovej siete. Po správnom pripojení Vás už od používania delí len pár klikov.

 


 

Postup inštalácie
Krok 1:
Tento modul je vhodný ako pre dvoj tak aj pre troj káblovú inštaláciu. Podľa jednoduchej schémy ho dokáže zapojiť každý zručnejší kutil. Samozrejme, ak si nie ste istý, požiadajte o pomoc elektrikára. Po pripojení modulu je ešte potrebné pridať vypínač do systému.
Picture
Picture
Krok 2:
Po tom, ako pripojíte zariadenie na existujúcu kabeláž, bude potrebné v systéme stlačiť tlačítko na pridanie zariadenia a na module 3x stlačiť tlačítko. Po tomto systém zariadenie pridá a vy môžete opäť primontovať vypínač na stenu. Je to naozaj tak jednoduché.

 


Osvetlenie už nebude také, ako predtým

 

To, ako sa bude osvetlenie vo vašom dome správať, je len na Vás. Vďaka senzorom, ktoré systém môže obsahovať, je možné nastaviť osvetlenie či už na základe toho, že je niekto v miestnosti, alebo ak niekto prichádza. To však nie je zďaleka všetko. Vaše osvetlenie môže reagovať napríklad na to, ak niekto zazvoní na Váš zvonček. A to najlepšie na tom celom je, že osvetlenie môžete kombinovať s ďalšími zariadeniami a vytvárať scény. Napríklad scéna domáceho kina - po jej spustení sa osvetlenie stlmí na 30 percent, zapne sa TV, zatiahnú sa žalúzie a vy sa môžete nerušene pripraviť na sledovanie Vášho filmu.
Picture

 

 


Prečítajte si súvisiace články na našom blogu:

- Ako zapojiť FIBARO Stmievač 2 do elektroinštalácie

- Ako si nastaviť Automatizáciu osvetlenia v dome


Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre SMART OSVETLENIE
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme oficiálny distribútor značky FIBARO pre Slovneskú republiku  ✅ poskytujeme technickú podporu ✅ Máme GARANCIU NAJNIŽŠEJ CENY ✅ všetky produkty máme skladom s dodaním do 24 hodín ✅ Zabezpečujeme inštalácie aj servis ✅ Veľkoobchodná spolupráca 

FIBARO je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa FIBARO presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

FIBARO sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky FIBARO pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.

V roku 2020 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku.